پرداخت هزینه عمل قلبی، کلیوی و چشمی 3 دانش‌آموز توسط معلم فداکار سوادکوهی

پرینت
مدیر آموزش و پرورش سوادکوه خبر داد

پرداخت هزینه عمل قلبی، کلیوی و چشمی 3 دانش‌آموز توسط معلم فداکار سوادکوهی

مدیر آموزش و پرورش سوادکوه از پرداخت هزینه عمل قلبی، کلیوی و چشمی 3 دانش‌آموز توسط معلم فداکار سوادکوهی خبر داد.

به گزارش سایت خبری تحلیلی سوادکوه نیوز(اخبار سوادکوه)، غلام‌رضا افشون عصر روز جمعه در جمع مردم شهر زیراب سوادکوه با اشاره به اینکه تکریم معلم در جامعه و اذهان مردم باید تقویت شود، گفت: طرح تحول بنیادین آموزش و پرورش، مدرسه را به عنوان حیات طیبه معرفی می کند.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان سوادکوه با اشاره به اینکه امسال طرح تحول بنیادین آموزش و پرورش به مقطع یازدهم رسید در سال بعد با حذف پیش‌دانشگاهی وارد مرحله چهار، سه، سه و مرحله نهایی خود می شود، گفت: تربیت دینی و اخلاقی، تربیت سیاسی و اجتماعی، تربیت زیستی و بدنی، تربیت هنری و زیباشناختی، تربیت اقتصادی و حرفه‌ای و تربیت علمی و فناوری از ساحت‌های طرح تحول بنیادین آموزش و پرورش است.

وی با بیان اینکه طرح تحول بنیادین آموزش و پرورش دارای 750 سند و 200 راهکار و زیر‌گروه های مختلف است، گفت: هدف طرح تحول بنیادین آموزش و پرورش، حیات طیبه است.

افشون به دیدگاه مقام معظم رهبری در مورد طرح تحول بنیادین آموزش و پرورش اشاره کرد و گفت: مقام معظم رهبری بر اجرایی شدن طرح تحول تأکید دارند که بدون توجه به تغییر دولت‌ها اجرایی شود.

وی به اهمیت هدایت تحصیلی اشاره کرد و با بیان اینکه هدایت تحصیلی برای هدایت زندگی تحصیلی فرزندان مهم است گفت: در سال گذشته ۵۸۰ هزار دانش‎آموز در کنکور سراسری برای رشته علوم تجربی شرکت کردند ولی حدود 7 هزار نفر برای رشته‌های دانشگاهی علوم تجربی پذیرفته شدند و سایر رشته‌ها باید مورد توجه قرار گیرند.

وی خواستار تعامل و همکاری خانواده ها برای هدایت مناسب تحصیلی شد و گفت: خانواده‌ها برای هدایت مناسب تحصیلی با آموزش و پرورش همکاری کنند.

وی از برنامه‌ریزی ستاد بزرگداشت هفته معلم در شهرستان سوادکوه برای تجلیل از 40 معلم خبر داد و با اشاره به اینکه خود‌ارزیابی برای معلمان تهیه شده است و معلمان به صورت استانی، شهرستانی و آموزشگاهی ارزیابی می‌شوند و از شهرداران شهر‌های زیراب، پل‌سفید و الاشت برای همکاری با ستاد بزرگداشت مقام معلم سوادکوه تشکر می‌کنم.

وی با بیان اینکه کنترل دانش‌آموزان با توجه به شرایط جدید مشکل است و امسال با تاکید مدیر کل آموزش و پرورش مازندران جلوه‌های ویژه معلمان آموزش و پرورش برای تقدیر مورد توجه قرار می گیرد، گفت: معلمی در شهرستان سوادکوه در حال تدریس است که هزینه درمان سه بیماری قلبی، کلیوی و چشمی 3 دانش آموز با ۱۱ میلیون تومان هزینه‌کرد دارد و علاقه‌ای به ذکر نام خود ندارد و معلم دیگر با ضربان قلب 32 در حال تدریس است و به تجویز پزشک باید به تهران اعزام شود ولی برای دوری از ضربه تحصیلی به دانش‌آموزان در پایان سال تحصیلی با وجود اعزام معلم ذخیره، همچنان مشغول تحصیل است.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

901 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس