امام جمعه شیر‌گاه خواستار شد؛ دوری از برخورد شعاری با کار و کار‌گر

پرینت
امام جمعه شیر‌گاه خواستار شد؛ دوری از برخورد شعاری با کار و کار‌گر

امام جمعه شیر‌گاه سوادکوه‌شمالی خواستار دوری از برخورد شعاری با کار و کار‌گر شد.

به گزارش سایت خبری تحلیلی سوادکوه نیوز(اخبار سوادکوه)، حجت الاسلام محمد مهدوی در خطبه‌های نماز جمعه شیر‌گاه سوادکوه‌شمالی با تبریک آغاز ماه شعبان، گفت: ماه شعبان متعلق به رسول‌خدا است و در این ماه به روزه سفارش شد و ذکر باید همراه با فکر باشد.

امام جمعه شیر‌گاه سوادکوه‌شمالی به دیدار مقام معظم رهبری با مسؤولان نظام اشاره کرد و افزود: نگاه مسؤولان باید به درون باشد و هنگامی که به داشته‌های خود توجه کنیم، به بیگانگان متکی نمی‌شویم.

وی به مناسبت میلاد امام حسین(ع) و روز پاسدار، گفت: پاسداران هم مانند روحانیت ارزشمند هستند و مملکت ما را از دشمنان قسم‌خورده نجات دادند و این به معنای آن نیست که هر‌کسی که پاسدار شد حتما از خوبان است و شیطان در کمین خوبان است و جانبازان هم تا زمانی که در مسیر ارزش‌ها باشند، ارزشمند هستند.

مهدوی به روز معلم اشاره کرد و با بیان اینکه معلمان، وارثان انبیا هستند و باید گفته‌های خدا و رسول‌خدا را به فرزندان ما بیاموزند و با اشاره به اینکه تا به امروز با کار و کار‌گر به صورت شعاری برخورد شد که این نوع برخورد باید عوض شود درباره انتخابات شورا‌های اسلامی، گفت: کسی را برای شورا‌های اسلامی انتخاب کنیم که لایق خدمت به مردم باشد.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

953 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس