12 سوال برای شورای 5 شهر زیراب/به قلم کاظم(حشمت) امیر‌پور/

پرینت
12 سوال برای شورای 5 شهر زیراب/به قلم کاظم(حشمت) امیر‌پور/

*محمود اعتصامی با پیگیری 3 عضو شورای اسلامی شهر زیراب از مسولیت شهرداری زیراب کنار رفت و هنوز هم نمی دانیم که با استعفای قدیمی او موافقت شد که با نامه اواخر سال گذشته رییس شورای شهر زیراب در پی استعفای وی برای حضور در شهرداری ساری، کان لم یکن تلقی شد و یا عزل شد که باز هم «عزل شهردار» دارای مقدمه و شرایطی هست که وضعیت ایشان نداشت و …و نحوه ارسال صورت جلسه به فرمانداری سوادکوه هم باعث سوال و خنده بسیاری از افراد شد که این موضوع تا دم در اتاق «کمیته انطباق» هم رفت خیلی ها با تمسخر خندیدند و یا بعضی دلسوزان غصه خوردند.!

**شورایی که 4 سال مدیریت شهر زیراب را بر عهده داشت نمیدانست که صورتجلسه ای با 3 امضا نمی تواند باعث تغییر شهردار شود و اصلا تغییر شهردار در 40 روز مانده بر انتخابات شورای شهر چه معنایی دارد.قانون درباره انتخاب شهردار و یا سرپرست شهرداری نظراتی دارد و بهتر بود که دوستان شورای دوره 4 در این زمینه تحقیق بیشتری می کرد. !!

***4 عضو شورای شهر کاندیدا نشدند و یا نیامدند و یا …هر چه که بود می خواهیم بدانیم که چرا جرات پاسخگویی به سوالات در جمع کارشناسی را ندارند.جایگاه سی ان جی زیراب در چه وضعیتی هست و چرا شهر کناری ما 2تا پمپ بنزین و یک سی ان جی و کارخانه اسفالت و کارخانه بتن دارد و ما نداریم و یا هزینه مکان سی ان جی چی شد.!!!

****چرا نماد شهر ما در میدان شهر، تیر برق هست!!!!

*****چرا جلسات شورای شهر هیچ وقت همگانی نبود!!!!!

******چرا کارشناس شهرداری زیراب که در هنگام غیبت شهردار، جایگزینش بود و کارگشته و توانمند تر از گزینه کنونی هست و در قانون هم به کارشناس برتر تاکید شد، سرپرست شهرداری نشد!!!!!!

*******چرا با گزینه ای غیر بومی برای شهرداری صحبت شد و با برخی از کاندیداهای شورای شهر 5 هم برای شهردار بعدی رایزنی شد!!!!!!!

********چرا افرادی که یک بار در شورا بودند و وضعیت شهر ما بعد از 18سال از راه اندازی شورا ان چنان هست و در حال حاضر جلسات شبانه برگزار می کنند و تصمیماتی میگیرند که هنوز به شورا نیامدند و برای شهر تعیین تکلیف می کنند و عضو شورا باید صداقت داشته باشد و شهردار باید در جمع 5 عضو انتخاب شود و شهری که نمی توانیم دوست و رفیق و آشنای خودمان را برای شهرمان بیاوریم و جایی مثل شهرهای دیگر ندارد و افرادی که تجربه حضور دارند و کارنامه ای ندارند و چیزهایی هم در شهر زیراب داشیم و از دست دادیم، جرات پیدا کردند که باز هم  بیایند!!!!!!!!

*********چرا بعضی کاندیداها افرادی را به عنوان شهردار پیشنهادی معرفی کردند.حق اعضای دیگر شورا چه می شود که با جو سازی ایجاد شده انان را تحت فشار دهند!!!!!!!!!

**********چگونه هست که افرادی که در شهر زیراب زندگی نمی کنند و کار نمی کنند و در شهرهای دیگر ساکن هستند و کار می کنند و فقط خانه پدری انها میزبان تعطیلات ماهانه یا 6 ماهه انان هست، کاندیدای شهر شدند.آیا نانوایی ها و بقالی ها و میوه فروشی های شهر ما و قیمت و کیفیت این ها را می شناسند!!!!!!!!!!

**********ایا خانواده کاندیداهای غیر مقیم شهر زیراب، توان زندگی در شهر را دارند و این کاندیداها فقط در ساعت غیر اداری در شهر خواهند بود و پس هماهنگ شود که اتفاقی برای شهر در ساعت اداری نیفتد، جلسه ای در ساعت اداری برگزار نشود، مدیر ملی یا استانی برای ساعت اداری به شهر نیاید…!!!!!!!!!!!

************چرا عده ای به دنبال ارایه لیست هستند و می خواهند با لابی ها یا اهرمهای فرهنگی و اجتماعی و مالی افرادی را بدهکار کنند!!!!!!!!!!!!

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

953 مطلب نوشته است .

یک نظر در “12 سوال برای شورای 5 شهر زیراب/به قلم کاظم(حشمت) امیر‌پور/”

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس