حضور 71 نفر در شورا‌های اسلامی دوره پنجم شهر و روستا‌های بخش زیراب

پرینت
بخشدار زیراب خبر داد

حضور 71 نفر در شورا‌های اسلامی دوره پنجم شهر و روستا‌های بخش زیراب سوادکوه

بخشدار زیراب از حضور 71 نفر در شورا‌های اسلامی دوره پنجم شهر و روستا‌های بخش زیراب سوادکوه خبر داد.

کیان الهی در گفت‌و گو با خبرنگار سایت خبری تحلیلی سوادکوه نیوز با اشاره به برگزاری انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و اهمیت تشکیل شورا‌ها در پیشبرد فعالیت‌ها، گفت: 162 نفر برای انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا‌های بخش زیراب شهرستان سوادکوه ثبت‌نام کردند.

بخشدار زیراب سوادکوه با بیان اینکه 126 نفر از ثبت‌نام‌کنند‌گان شوراهای اسلامی بخش زیراب برای روستا‌ها و 36 نفر برای شهر زیراب نام‌نویسی کردند، افزود: تعداد 22 روستای بخش زیراب سوادکوه دارای شورا هستند که 5 روستا نسبت به دوره گذشته افزایش یافت.

وی از حضور 71 نفر در شورا‌های اسلامی دوره پنجم شهر و روستا‌های بخش زیراب سوادکوه خبر داد و خاطر‌نشان کرد: برای شورای اسلامی دوره پنجم شهر و روستا‌های بخش زیراب شهرستان سوادکوه، 5 نفر در شورای اسلامی شهر زیراب و 66 نفر در شورای اسلامی روستا‌های بخش زیراب پذیرفته می‌شوند.

الهی از پیش‌بینی 37 صندوق رأی شهری و روستایی در بخش زیراب سوادکوه خبر داد و گفت: در جلسه برنامه‌ریزی برگزاری انتخابات شورا‌های اسلامی شهر و روستا‌های بخش زیراب سوادکوه تعداد 37 صندوق رأی شهری و روستایی برای تصویب به شهرستان ارسال شد.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

894 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس