سید‌علی ادیانی:جدول زمانی سه‌ماهه برای تعیین‌تکلیف وضعیت کک‌سازی سوادکوه تنظیم شود

پرینت
سید‌علی ادیانی:جدول زمانی سه‌ماهه برای تعیین‌تکلیف وضعیت کک‌سازی سوادکوه تنظیم شود

سید‌علی ادیانی خواستار تعیین‌تکلیف وضعیت کک‌سازی سوادکوه در جدول زمانی سه‌ماهه شد.

به گزارش سایت خبری تحلیلی سوادکوه نیوز، سید‌علی ادیانی ظهر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان سوادکوه با اشاره به اینکه انتخابات، فصلی از فصول حیات سیاسی ملت ایران است و شاه‌بیت توان نظام اسلامی به مقوله انتخابات برمی‌گردد، گفت: حضور حداکثری مردم در پای صندوق رای، نظام اسلامی را در برابر درنده‌خویی‌های نظام سلطه بیمه می‌کند.

نماینده قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه‌شمالی در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه وحدت ملی و زعامت دینی دیوار مستحکم انقلاب اسلامی است، افزود: رئیس‌جمهور شخص دوم کشور است و حضور گسترده مردم و منتخبین در تراز باورها و ارزش‌های دینی و فرهنگی باشد.

وی با بیان اینکه مصوبات شورای اداری شهرستان قلب تپنده خدمت‌ و اتاق هوشمند خدمت‌رسانی برای مردم است، خاطر‌نشان کرد: مَرض‌های سیاسی را بر افکار عمومی تسری ندهیم و خدمات را هم بیان کنیم، خاطر‌نشان کرد: باز‌گشایی تونل کافی نیست ولی از دولت برای اجرایی‌شدن آن تشکر می‌کنم.

وی با بیان اینکه به‌عنوان عضو کمیسیون، اطلاعات ملی را در اختیار دارم و باور ندارم که پول نداریم و خواستن، توانستن است و در 11 ماه، یک ریال به پیمانکاران محور سوادکوه داده نشد ولی با پیگیری 202 میلیارد تومان به آنان پرداخت شد.

وی با بیان اینکه مدیران باید توانمند، انقلابی و متدین باشند، افزود: آمادگی داریم با پیگیری مدیران شهرستانی از رییس جمهور و وزرا و سایر مدیران برای توسعه شهرستان کمک بگیریم.

سید‌علی ادیانی با اشاره به اینکه ما از وضعیت البرز مرکزی رضایت نداریم و تکلیف معادن کردآباد 1 و 2 و معادن گل‌ایران و کک‌سازی باید مشخص شود و با شعور مردم بازی نشود از فرماندار سوادکوه خواست تا جدول زمانی سه‌ماهه تنظیم کند و تکالیف همگان مشخص شود.

وی با اشاره به اینکه احداث کارخانه فولاد کوره بلند به ظرفیت یک میلیون استارت زده شد و مصوبه هیات وزیران را هم دارد و امسال گازرسانی به محورهای کسلیان، رجه، ورسک، ولوپی و الاشت باید به اتمام برسد و وزیر نفت ۲۰ میلیارد تزریق کرد و به بیان وزیر نقت، گازرسانی به این مناطق یک‌ریال هم مشکل مالی ندارد.

وی از طرح انتقال آب لفور به شهر‌ستان‌های قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ، سوادکوه‌شمالی  به عنوان «اَبَر‌پروژه» نام برد و با اشاره به اینکه افتتاح این طرح با حضور وزیر نیرو انجام می‌شود، افزود: حریم رودخانه‌ها باید مورد توجه قرار گیرد و وضعیت پل‌داخل شهری پل سفید، مناطق بالازیراب و سرخ‌کلا برای تعریض محور سوادکوه به صورت زمان‌بندی شده پیگیری شود.

وی با انتقاد از وضعیت پارک جوارم سوادکوه و عدم اجرایی‌شدن توافق‌های فیمابین توسط بخش خصوص، اظهار کرد: یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان توسط دولت برای پارک جوارم سرمایه‌گذاری شد و اگر سرمایه‌گذار موجود توان فعالیت ندارد با سرمایه‌گذار جدید مذاکره شود و اگر توان اجرای طرح را دارد، نشان دهد.

وی خواستار سهم‌بری شهرستانی از برنامه ششم توسعه شد و با بیان اینکه مدیران از ظرفیت‌های قانونی بودجه ششم استفاده کنند، گفت: هر فصل، گزارش مدیران ادارات و نهاد‌ها شهرستانی به دفاتر نمایندگان ارسال شود و ارزیابی از ادارات و نهاد‌های انجام می‌شود.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

982 مطلب نوشته است .

یک نظر در “سید‌علی ادیانی:جدول زمانی سه‌ماهه برای تعیین‌تکلیف وضعیت کک‌سازی سوادکوه تنظیم شود”

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس