مسؤول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلای مازندران: قلب جهان برای امریکا نمی‌تپد

پرینت
مسؤول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلای مازندران:قلب جهان برای امریکا نمی‌تپد
مسؤول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلای مازندران با بیان اینکه امریکا خود را مغز جهان می‌داند ولی خاورمیانه به عنوان قلب جهان برای امریکا نمی‌تپد.
به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، ید‌الله غلامی دوشنبه‌شب در مراسم سالگرد شهدای «خان‌طومان» و تکریم شهدای مدافع حرم با محوریت شهید سید‌روح‌الله عمادی شهید مدافع حرم شهرستان سوادکوه با اشاره به تقابل جبهه حق و باطل، گفت: تقابل جبهه حق و باطل از زمان خلقت حضرت آدم تاکنون وجود دارد و به وضوح شاهد این تقابل در تاریخ هستیم و تقابل بین حق و باطل در طول تاریخ با شدت و ضعف‌ها وجود داشت.
مسؤول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلای مازندران، آغاز تقابل حق و باطل را با رویا‌رویی ابلیس و حضرت آدم و سپس هابیل و قابیل، ابراهیم(ع) و نمرود، موسی(ع) و فرعون و ادامه آن در طول تاریخ ذکز کرد و افزود: ابلیس نماد جبهه باطل است و از دیدگاه امام رضا(ع) تقابل بین امام حسین(ع) و یزید بر سر خدایی و غیر‌خدایی بود.
وی با بیان اینکه در حساس‌ترین دوره تاریخی تقابل جبهه حق و باطل و در پیچ تند تاریخی تقابل این دو جبهه قرار دادیم، خاطر‌نشان کرد: انقلاب اسلامی ما در ادامه انقلاب حضرت رسول الله است و دو جبهه حق و باطل با همه ظرفیت‌ها و توان خود در برابر هم قرار گرفتند.
غلامی با اشاره به وعده و نصرت الهی و وضعیت سربازی در جبهه حق و باطل و با بیان اینکه شناخت دشمن و به تعبیر رهبر معظم انقلاب اسلامی، شناخت دشمنی را باید در سرلوحه خود قرار دهیم، اظهار کرد: امریکا خود را مغز متفکر مدیریت جهان می‌داند و برای تداوم این مدیریت به در اختیار‌قرار‌گرفتن قلب جهان که «خاورمیانه» است نیاز دارد ولی قلب جهان به دلیل وجود جبهه مقاومت برای امریکا نمی‌تپد و در آمریکا، سیستم حکومت می‌کند و حاکمان آن در اختیار سیستم و قالب‌های تعیین‌شده قرار دارند.
وی با بیان اینکه دشمن با اسلام ناب انقلابی، دشمنی دارد که به تعبیر امام راحل، اسلام نام محمدی است، گفت: دفاع از حرم، فقط دفاع از گنبد‌های ارزشمند نیست بلکه دفاع از آرمان‌های حضرت زینب(س) و امامان معصوم که ارزش‌ها و باورهای ملت در آن قرار دارد، است.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

953 مطلب نوشته است .

یک نظر در “مسؤول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلای مازندران: قلب جهان برای امریکا نمی‌تپد”

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس