امام جمعه موقت زیراب سوادکوه:صدای طرح جمهوریت فاقد اسلامیت از حنجره دشمن بلند است

پرینت
امام جمعه موقت زیراب سوادکوه:صدای طرح جمهوریت فاقد اسلامیت از حنجره دشمن بلند است
امام جمعه موقت زیراب سوادکوه گفت: صدای طرح جمهوریت فاقد اسلامیت از حنجره دشمن بلند است و دشمن نمی‌خواهد غنای همه‌جانبه ما را ببیند.

به گزارش سایت خبری تحلیلی سوادکوه نیوز و خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه‌، حجت‌الاسلام محسن قبادیان در خطبه‌های نماز جمعه زیراب سوادکوه با اشاره به اینکه موضوع انتخابات از موضوعات سر‌نوشت‌ساز است، گفت: غفلت از موضوع انتخابات موجب خسران و عمل با بصیرت در انتخابات موجب منفعت است.

امام جمعه موقت زیراب سوادکوه، انتخابات را نماد مردم‌سالاری دینی در جمهوری اسلامی ایران ذکر کرد و افزود: حاصل جمهوری منهای اسلامی، سکولاریسم است و حرکت به سمت سکولاریسم باعث دوری از اهداف بزرگ می‌شود و جامعه بدون اهداف عالی، جامعه‌ای غیر‌پویا و مرده است.

وی، اسلامی‌بودن را باعث غنا، تعالی و پویایی جمهوریت توصیف و خاطر‌نشان کرد: صدای طرح جمهوریت فاقد اسلامیت از حنجره دشمن بلند است و دشمن نمی‌خواهد غنای همه‌جانبه ما را ببیند و در فتنه اخیر که صدای جمهوریت را بلند کردند و در لحظات سرنوشت‌سازی که ولایت فقیه هدف قرار گرفت و خیمه عزای حسینی به آتش کشیده شد، کاری انجام ندادند و انقلاب اسلامی سد سدیدی در برابر آنان است.

قبادیان با بیان اینکه، نماز جمعه یکی از مراکز بصیرت‌افزایی انقلاب اسلامی است که امام راحل آن را در رأس همه امور توصیف کردند و نماز جمعه و امام جمعه در مسیر عدم حمایت از شخص خاص و بصیرت‌افزایی تلاش می‌کند، گفت: کسانی که ادعای حمایت امام جمعه از خود را در انتخابات مطرح می‌کنند، می‌خواهند پایگاه بصیرت‌افزایی را بی‌اعتبار کنند تا برای خود اعتباری کسب کنند و این افراد در مسیر نفاق و انحراف قرار دارند و نماز جمعه، جایگاه تبیین گفتمان انقلاب اسلامی است.

وی با گرامی‌داشت نام و یاد حضرت زینب(س) و یاد شهدای مدافع حرم از برگزاری یادواره شهدای خان‌طومان در سوادکوه خبر داد و گفت: شهدای حرم ادامه دهنده راه حضرت زینب هستند و در عصر ما با دفاع از حرم ایشان به وظیفه خود عمل کردند.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

955 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس