آیت‌الله توکل در سوادکوه:لحظه‌ لحظه معتکف مزد و پاداش است/اعتکاف لحظه‌های ناب با خدا بودن

پرینت
آیت‌الله توکل در سوادکوه:لحظه‌ لحظه معتکف مزد و پاداش است/اعتکاف لحظه‌های ناب با خدا بودن
نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه تک‌تک معتکفین مورد عنایت الهی هستند، گفت: اگر بنده خدا شویم، هر کاری انجام دهیم مزد و پاداش دارد و لحظه‌لحظه معتکف، مزد و پاداش است.

به گزارش سایت خبری تحلیلی سوادکوه نیوز و خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، آیت‌الله سید‌رحیم توکل عصر امروز در جمع معتکفین این شهرستان با اشاره به اینکه تک‌تک معتکفین مورد عنایت الهی هستند، گفت: هر چه افکار، رابطه‌ها و نیت‌ها بهتر و عالی‎تر باشد، نزدیکی به خدا بیشتر است و و هر چه افکار، رابطه‌ها و نیت‌ها پایین‌تر باشد، دوری از خدا بیشتر است.

وی با بیان اینکه باسوادی و بی‌سوادی فرد با حرف معلوم می‌شود و راه کشف ایمان در قلب فرد، حال فرد است و ایمان در چشم و زبان و اعمالش معلوم می‌شود.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه باید در عملکردها به آثار ایمان فرد پی برد و هنگامی که فرد، مؤمن نشود و ایمانش درست نشود، برکات ایمان را به او داده نمی‌شود، خاطر‌نشان کرد: کسی ریشه درخت را نمی‌بیند که سر درخت است و اگر برگ‌ها سرسبز باشد یعنی ریشه درخت سالم هست و میوه و برگ و ساقه با‌نشاط، بیانگر سلامتی ریشه است و برگ‌های زرد و مریض و میوه‌های نامناسب، بیانگر بیماری ریشه درخت است و ایمان فرد هم همین حکم را دارد.

این مسؤول اظهار کرد: اگر بنده خدا شویم، هر کاری انجام دهیم مزد و پاداش دارد و لحظه‌لحظه معتکف، مزد و پاداش دارد.

توکل با بیان اینکه هر چه عملکرد‌ها و نیت‌ها خالص‌تر باشد، پاداش‌ها هم بیشتر است، گفت: بعد از عبودیت به خدا، باز‌کردن گره مردم باعث رضایت الهی است.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

894 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس