سید‌علی ادیانی خبر داد؛ پیگرد قانونی اقدام معاون رئیس‌جمهور برای ابطال مجوز کک‌سازی سوادکوه

پرینت
سید‌علی ادیانی خبر داد؛ پیگرد قانونی اقدام معاون رئیس‌جمهور برای ابطال مجوز کک‌سازی سوادکوه

سید‌علی ادیانی، اقدام معاون رئیس‌جمهور برای ابطال مجور زیست‌محیطی کک‌سازی البرز مرکزی سوادکوه توسط معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان محیط‌زیست را خلاف و دارای پیگرد قانونی ذکر کرد.

به گزارش سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه، سید‌علی ادیانی عصر امروز در مراسم افتتاح کارخانه زغال‌شویی البرز مرکزی شهرستان سوادکوه با اشاره به اینکه شرکت البرز مرکزی مرکز ثقل اشتغال شهرستان است، گفت: استفاده از توانمندی‌های مختلف البرز مرکزی باعث اشتغال‌زایی 10 هزار نفر می‌شود.

نماینده قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه‌شمالی در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کارخانه کک‌سازی البرز مرکزی 3 بار کلنگ خورد و وضعیت کنونی آن جای تأسف دارد و حد‌اقل دولت گذشته اقدام به کلنگ‌زنی کارخانه کک‌سازی کرد ولی دولت کنونی اقدامی برای آن انجام نداد، افزود: ابطال مجور زیست‌محیطی دولت گذشته برای کک‌سازی البرز مرکزی توسط معصومه ابتکار معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان محیط‌زیست خلاف است و پیگرد قانونی دارد.

وی با بیان اینکه اگر کارخانه کک‌سازی مشکل زیست‌محیطی دارد، شجاعانه پشت تریبون قرار گیرند و اعلام کنند، خاطر‌نشان کرد: از وضعیت احداث کارخانه کک‌سازی راضی نیستم.

ادیانی، فعالیت حدود هزار نفر در البرز مرکزی را روزنه امید مردم توصیف کرد و با بیان اینکه برای کشتی به گِل نشسته باید طرحی نو در‌انداخت، اظهار کرد: انتظار حمایت جدی از شرکت سامان، گشایش کار برای کک‌سازی و فعالیت معادن مرتبط را داریم.

نماینده قائم‌شهر و سوادکوه در مجلس شورای اسلامی، گفت: هزار میلیارد تومان برای البرز مرکزی آماده است که اجرایی‌شدن آن نیاز به وحدت‌رویه استانی دارد.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

894 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس