افتتاح کارخانه زغال‌شویی البرز مرکزی با حضور معاون وزیر صنعت

پرینت
فرماندار سوادکوه خبر داد
افتتاح کارخانه زغال‌شویی البرز مرکزی با حضور معاون وزیر صنعت
فرماندار سوادکوه از افتتاح کارخانه زغال‌شویی البرز مرکزی با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در این شهرستان خبر داد.

عبدالجواد توحیدی‌مقدم امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان سوادکوه، از افتتاح کارخانه زغال‌شویی البرز مرکزی خبر داد و گفت: کارخانه زغال‌شویی البرز مرکزی با ظرفیت ۵۰۰ هزار تن فردا سه‌شنبه و با حضور مهدی کرباسیان معاون وزیر صنعت معدن تجارت و رئیس هیئت عامل ایمیدرو افتتاح می‌شود.

وی از تولید ۳۵۰ هزار تن کنسانتره زغال در البرز مرکزی خبر داد و افزود: زغال کنستانتره به عنوان ماده اولیه کارخانه کک‌سازی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

فرماندار سوادکوه با بیان اینکه کارخانه زغال‌شویی فعلی از ۲۷ سال پیش تاکنون مورد استفاده قرار گرفت، افزود: احداث کارخانه زغال‌شویی جدید با ۴۵ میلیارد تومان از سال ۱۳۹۲ آغاز شد و استفاده بهینه از مصرف انرژی و توجه به محیط‌زیست از اولویت‌های آن است.

توحیدی‌مقدم از بررسی وضعیت محور سوادکوه، افتتاح رسمی از تونل‌های اول و دوم محور سوادکوه و تکمیل کلینیک تخصصی بیمارستان شهدای زیراب با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت، معاون وزیر راه و معاون وزیر بهداشت و درمان خبر داد و گفت: ۲۰۰ میلیارد تومان مطالبات پیمانکاران محور سوادکوه در این دولت پرداخت شد و 10 میلیارد تومان در طرح تحول سلامت شبکه بهداشت و درمان سوادکوه اختصاص یافت.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

953 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس