خطبه‌های نماز جمعه شیر‌گاه، زیراب و پل‌سفید

پرینت
امام جمعه زیراب سوادکوه:

نزول برکات با استغفار به دست می‌آید

امام جمعه زیراب سوادکوه، نزول برکات با استغفار و توجه به خدا دست‌یافتنی است.

به گزارش سایت خبری تحلیلی سوادکوه نیوز، حجت الاسلام محمد‌زمان رضایی در خطبه های نماز جمعه زیراب سوادکوه با اشاره به اهمیت استغفار، گفت: به فرموده پیامبر گرامی اسلام، برای هر دردی، دارویی است و داروی گناهان، استغفار است.

امام جمعه زیراب سوادکوه با بیان اینکه آمرزش و عفو گناهان از مهمترین آثار استغفار است، افزود: رفع عذاب و بلا از آثار دیگر استغفار است.

وی با اشاره به نزول برکات با استغفار به دست می‌آید، خاطر‌نشان کرد: آمرزنده بودن پروردگار باعث نزول رحمت برای بنده خدا پس از استغفار می شود.

//////////////////////////////////////////////////////////////

امام جمعه پل سفید:

نام صیاد شیرازی در دلهای ملت ایران می‌درخشد

امام جمعه پل سفید با اشاره به اهمیت شهید، گفت: نام صیاد شیرازی در دلهای ملت ایران می‌درخشد.

به گزارش سایت خبری تحلیلی سوادکوه نیوز، حجت الاسلام احمد قربانی ضمن دعوت نمازگزاران به رعایت تقوا دو حدیث بشرح ذیل بیان کرد:امام علی (ع) فرمود: چهارچیز است که اگروارد هرخانه ای گردد آن خانه را خراب می کند *خیانت*دزدی *شراب *زنا و امام باقر (ع) فرمود : چهار چیز است که وارد هرخانه ای شود آن خانه آباد شده و خداوند خانه ای دربهشت به اهل خانه می دهد * خانه ای که به یتیمی پناه بدهد * خانه ای که در آن به ضعیف رحم شود * خانه ای که درآن با مملوک و کارگر مدارا شود * خانه ای که در آن پدر و مادر محترمند .

امام جمعه پل سفید در خطبه دوم باتوجه به سالگرد شهادت آیت اله محمد باقر صدر و خواهرش بنت الهدی، افزود: ثمره خون این شهدا نابودی رژیم جلاد ، ظالم وبعثی صدام بود

خطیب جمعه پل سفید سوادکوه با بیان اینکه نام امیر شهید سرتیپ صیاد شیرازی، یاد صیاد و خاطرات صیاد برای همیشه در تاریخ ایران و اذهان ملت ایران می درخشد، خاطر نشان کرد: باتوجه به فرارسیدن ایام اعتکاف مساجد باید محفوظ بماند در این ایام معتکفین برعلیه یا له کاندیدایی تبلیغ نکنند فقط به امور دینی و عبادی خود بپردازند مسجد دارای قداستی است که نباید به آن لطمه ای وارد شود.

////////////////////////////////////////////////////////////

امام جمعه شیرگاه سوادکوه شمالی:

مسوولان فضای کار و تولید را برای جوانان مهیا کنند

امام جمعه شیرگاه سوادکوه شمالی، گفت: مسوولان در سال تولید و اشتغال فضای کار و تولید را برای جوانان مهیا کنند.

به گزارش سایت خبری تحلیلی سوادکوه نیوز، حجت الاسلام محمد مهدوی در خطبه های نماز جمعه شیرگاه سوادکوه‌شمالی با اشاره به اهمیت تقوا و لزوم توجه به رفتار و کردار فرد مومن در پیشگاه الهی، گفت: هبچ بنایی مانند از ازدواج در نزد خدا ارجمند‌تر نیست.

امام جمعه شیرگاه سوادکوه شمالی با بیان اینکه مرگ فردی که ازدواج نکرده است از بدترین مرگ ها است، افزود: ازدواج، دین فرد را از شر دشمن حفظ می کند.

وی با اشاره به حدیثی از امام محمد تقی (ع)، خاطر‌نشان کرد: استغفار زیاد، نرمخویی و صدقه باعث بهشتی شدن فرد می شود.

وی با اشاره به اینکه مسوولان در سال تولید و اشتغال فضای کار و تولید را برای جوانان مهیا کنند، اظهار کرد: هنگامی که جوانان در فناوری هسته ای به موفقیت های جهانی دست یافتند در سایر بخش ها هم امکان موفقیت دارند.

خطیب جمعه شیرگاه سوادکوه‌شمالی با بیان اینکه اعلام حمله شیمیایی در سوریه برای حمله به دولت، بهانه است تا استکبار برای کمک به فرزندان نامشروع و تروریست خود است.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

901 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس