توزیع 55 هزار محصول فرهنگی نوروزی در سوادکوه و سوادکوه‌شمالی

پرینت
رئیس جمعیت هلال احمر سوادکوه و سوادکوه‌شمالی خبر داد
توزیع 55 هزار محصول فرهنگی نوروزی در سوادکوه و سوادکوه‌شمالی
رئیس جمعیت هلال احمر سوادکوه از توزیع 54 هزار و 646 محصول فرهنگی نوروزی در سوادکوه و سوادکوه‌شمالی خبر داد.

به گزارش سایت خبری تحلیلی سوادکوه نیوز و خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، جهانگیر آذری صبح امروز در جلسه بررسی فعالیت‌های نوروزی جمعیت هلال احمر شهرستان سوادکوه از ایجاد حادثه برای 333 نفر از 25 اسفند‌ماه 1395 تا 15 فروردین‌ماه 1396 در سوادکوه و سوادکوه شمالی خبر داد و گفت: 295 نفر از این حادثه‌دیدگان در پایگاه گدوک سوادکوه، کمک امدادی دریافت کردند.

رئیس جمعیت هلال احمر سوادکوه و سوادکوه‌شمالی با بیان اینکه پایگاه‌های امدادی در گدوک، دو‌گل، ارفع‌ده، جوارم و شیر‌گاه و نیز شیفت اداری این جمعیت در ایام نوروزی فعال بود، افزود: 14 حادثه جاده‌ای با همکاری جمعیت هلال احمر شهرستان سوادکوه مدیریت شد که 4 مورد آن در جوارم، 3 مورد در گدوک، 3 مورد در شیر‌گاه، 2 مورد در ارفع‌ده و 2 مورد در دو‌گل بود.

وی از فعالیت 24 تیم عملیاتی با 91 نفر عضو در ایام نوروزی خبر داد و خاطر‌نشان کرد: تعداد مصدومانی که توسط واحد امداد و نجات جمعیت هلال احمر شهرستان سوادکوه که برای آنها فعالیت امدادی انجام شد و یا نجات یافتند، 26 نفر بود.

آذری به انتقال 7 نفر از مصدومان توسط جمعیت هلال احمر شهرستان سوادکوه اشاره کرد و تعداد مراجعان حضوری به پایگاه‌های امدادی جمعیت هلال احمر سوادکوه را 257 نفر و اسکان مسافران را هم 42 نفر ذکر کرد.

* توزیع 54 هزار و 646 محصولات فرهنگی نوروزی در سوادکوه و سوادکوه‌شمالی

رئیس جمعیت هلال احمر سوادکوه و سوادکوه‌شمالی با اشاره به اینکه تعداد 9 هزار و 318 نفر از 25 فروردین 1395 تا 14 فروردین 1396 از نمایشگاه شهرستان بازدید کردند، گفت: مراجعه هزار و 578 نفر به نمازخانه، مراجعه 2 هزار و 103 نفر به فضای دوست‌دار کودک و مراجعه هزار و 100 نفر به ایستگاه سلامت بخشی از فعالیت‌های طرح ایمنی و سلامت مسافران نوروزی جمعیت هلال احمر شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی بود.

وی از امضای میثاق‌نامه هلال‌احمر توسط 698 نفر خبر داد و گفت: تعداد 54 هزار و 646 محصولات فرهنگی شامل بروشور، لوح‌فشرده، نقشه استان و شهرستان در بین مسافران نوروزی توزیع شد.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

901 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس