میزبانی سوادکوه از هفته دوم رقابت‌های والیبال منطقه شرق مازندران

پرینت
میزبانی سوادکوه از هفته دوم رقابت‌های والیبال منطقه شرق مازندران

مسابقات هفته دوم رقابت‌های والیبال منطقه شرق لیگ جوانان و نوجوانان مازندران به میزبانی شهرستان سوادکوه برگزار می‌شود.

به گزارش سایت خبری تحلیلی سوادکوه نیوز و خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، رضا احمد‌زاده صبح امروز در جلسه هماهنگی برنامه‌های ورزشی شهرستان سوادکوه با اشاره به برنامه‌های برجسته ورزشی در سوادکوه، گفت: هفته دوم رقابت‌های والیبال منطقه شرق لیگ جوانان و نوجوانان مازندران در روز‌های پنجشنبه و جمعه از ساعت 9 و 30 دقیقه صبح در سالن مرحوم رنجبر صفری زیراب برگزار می‌شود.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان سوادکوه با بیان اینکه رقابتهای لیگ جوانان و نو‌جوانان استان به صورت دو جدول جدا‌گانه برگزار می‌شود، افزود: هفته دوم رقابت‌های والیبال منطقه شرق لیگ جوانان در روز پنجشنبه و لیگ نوجوانان مازندران در روز جمعه برگزار می‌شود.

وی از حضور 6 تیم در لیگ والیبال جوانان و 6 تیم در لیگ والیبال نو‌جوانان خبر داد و خاطر‌نشان کرد: در روز پنجشنبه شاهد دیدار تیم‌های آکادمی عرب با وحدت جوان ساری، بهشهر با جویبار، هیئت والیبال سوادکوه با کریمی نکا، آکادمی عرب با بهشهر، جویبار با کریمی نکا، هیئت والیبال سوادکوه با وحدت جوان ساری، در سالن مرحوم رنجبر صفری زیراب هستیم.

احمد‌زاده به برنامه مسابقات هفته دوم رقابت‌های لیگ نوجوانان استان مازندران در منطقه شرق به میزبانی شهرستان سوادکوه و در روز جمعه 18 فروردین از ساعت 9 و 30 دقیقه صبح در سالن مرحوم رنجبر صفری زیراب اشاره کرد و افزود: تیم‌های والیبال نو‌جوانان جویبار با آیندگان سوادکوه، هیئت والیبال ساری با آکادمی عرب، کریمی نکا با هیئت والیبال سوادکوه، جویبار با آکادمی عرب، آیندگان سوادکوه با کریمی نکا، هیئت والیبال سوادکوه با هیئت والیبال ساری به رقایت می‌پردازند.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان سوادکوه با تقدیر از فعالیت‌های هیئت والیبال شهرستان سوادکوه، گفت: والیبال شهرستان سوادکوه با مدیریت جدید، فعالیت‌های مناسبی را در مسیر پیشرفت طی می‌کند.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

894 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس