اسکان نوروزی 205 هزار نفر در شهرستان سوادکوه

پرینت
فرماندار شهرستان سوادکوه خبر داد

اسکان نوروزی 205 هزار نفر در شهرستان سوادکوه

فرماندار شهرستان سوادکوه از اسکان نوروزی 205 هزار نفر در شهرستان سوادکوه خبر داد.

عبدالجواد توحیدی‌مقدم صبح امروز در گفت‌و گو با خبرنگار سایت خبری تحلیلی سوادکوه نیوز و خبرگزاری فارس در شهرستان سوادکوه با اشاره به اینکه در نوروز امسال تعداد 205 هزار نفر در شهرستان سوادکوه اسکان داشتند، گفت: در آمار امسال تعداد اسکان‌یافتگان دائم محاسبه شدند که ده درصد نسبت به سال گذشته افزایش یافتند.

فرماندار سوادکوه با بیان اینکه آمار سال‌گذشته با احتساب اسکان موقت هلال‌احمر و پارک‌های جنگلی به تعداد 255 هزار نفر محاسبه شد، افزود: آمار 205 هزار نفر امسال بدون احتساب اسکان‌های موقت هلال احمر و پارک‌های جنگلی است.

وی از انتخاب چهار مکان گردشگری شهرستان سوادکوه به عنوان «پایلوت گردش‌گری» خبر داد و خاطر‌نشان کرد: 220 هزار نفر از امام‌زاده عبدالحق، شورمست، جوارم و موزه الاشت شهرستان سوادکوه که به عنوان «پایلوت گردش‌گری» انتخاب شدند، بازدید کردند.

توحیدی‌مقدم با بیان اینکه 280 هزار نفر از نوروز‌گاه‌های پل‌سفید و زیراب بازدید کردند، گفت: 49 هزار و 731 نفر در کمپ موقت، 550 نفر در مدارس، 75 هزار و 222 نفر در مهمانسرا‌ها و خوابگاه‌های دانشجویی، 43 هزار و 345 نفر در خانه‌مسافر، 380 نفر در مهمان‌پذیر‌ها و 35 هزار و 784 نفر در چادر‌های مسافرتی اسکان یافتند.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

953 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس