بازگشایی محور سوادکوه در «گدوک» و «سرخ‌آباد»

پرینت
معاون فرماندار سوادکوه خبر داد
بازگشایی محور سوادکوه در «گدوک» و «سرخ‌آباد»
معاون فرماندار سوادکوه از بازگشایی محور سوادکوه در «گدوک» و «سرخ‌آباد» با همکاری راهداران خبر داد.

عین‌الله طالبی در گفت‌وگو با خبرنگار سایت خبری تحلیلی سوادکوه نیوز و خبرگزاری فارس در شهرستان سوادکوه، با اشاره به بارش برف و یخبندان در محور‌ سوادکوه، گفت: محور گدوک و عبور سرخ‌آباد به‌دلیل بارش برف، سرما و یخبندان حدود 30 دقیقه مسدود بود که با تلاش راهداران، باز‌گشایی شد.

وی از تردد روان در محور سوادکوه خبر داد و با اشاره به لزوم رعایت نکان ایمنی و قوانین راهنمایی و رانندگی توسط رانندگان، افزود: محور آلاشت و دراسله نیز شاهد مسدود شدن جاده به‌دلیل بارش برف بودیم که محور آلاشت با تلاش شهرداری آلاشت باز‌گشایی شد و محور دراسله نیز با اعزام لودر توسط شرکت البرز مرکزی در حال باز‌گشایی است.

معاون فرماندار سوادکوه به برودت بالای دما در محور سوادکوه اشاره و خاطر‌نشان کرد: راهداران سوادکوه نمک‌پاشی مستمر را هم انجام می‌دهند تا سرمای هوا باعث یخ‌زدگی محور سوادکوه نشود.

طالبی به ترافیک روان امسال نسبت به سال گذشته اشاره کرد و با اشاره به اینکه منطقه سرخ‌کلا بخش زیراب سوادکوه به عنوان مهم‌تر‌ین گره ترافیکی شهرستان یود، گفت: مدیریت ترافیک و انتقال آن از محور سوادکوه به جاده جمشید‌آباد و کرد‌آباد در منطقه سرخ‌کلا و انتقال ترافیک داخل‌شهری پل‌سفید به خیابان امام و کوی فرمانداری بر کاهش ترافیک تاثیر گذاشت و حدا‌کثر ترافیک امسال تا سه ساعت بود.

اشتراک گذاری

برچسب :

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

894 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس