تاثیر مؤثر تعریض محور سوادکوه بر ترافیک

پرینت
فرمانده پلیس راهور سوادکوه خبر داد؛ تاثیر مؤثر تعریض محور سوادکوه بر ترافیک

فرمانده پلیس راهور سوادکوه از تاثیر مؤثر تعریض محور سوادکوه بر ترافیک این شهرستان خبر داد.

کیوان یونسی صبح امروز در گفت‌و گو با سایت سوادکوه نیوز و خبرگزاری فارس در شهرستان سوادکوه با اشاره به پیش‌بینی بالای حجم ترافیک محور سوادکوه در تعطیلات روز‌های 12 و 13 فروردین‌ماه، گفت: یک‌طرفه‌شدن محور‌های هراز و کندوان در تعطیلات روز‌های 12 و 13 فروردین‌ماه باعث افزایش سنگینی حجم ترافیک محور سوادکوه می‌شود.

فرمانده پلیس راهور شهرستان سوادکوه از ترافیک سنگین محور سوادکوه از عبور جمشید‌آباد تا شهر زیراب و درون‌شهر پل‌سفید در ایام ترافیک خبر داد و افزود: یک‌طرفه‌شدن محور‌های دیگر استان مازندران باعث افزایش ترافیک بومی شهرستان می‌شود.

وی خواستار توجه لازم مسافران به قوانین راهنمایی و رانندگی شد و با اشاره به عرض اندک در برخی معابر شهرستان سوادکوه، خاطر‌نشان کرد: همکاری کامل با پلیس، افزایش سعه‌صدر، پرهیز از سبقت‌ و سرعت غیر‌مجاز و دوری از تجاوز به چپ خطوط قرمز پلیس مطرح است که عدم رعایت آن توسط رانندگان با برخورد پلیس مواجه می‌شود.

یونسی از سنگینی ترافیک محور سوادکوه در تعطیلات نوروز اشاره کرد و با اشاره به مدیریت‌های مختلف و یک‌طرفه‌کردن متوالی محور برای تخلیه بار‌ترافیکی، افزود: در تعطیلات چند‌روز گذشته تصادف خاصی در حوزه فعالیت پلیس راهنمایی و رانددگی شهرستان سوادکوه نداشتیم و تعریض محور سوادکوه تاثیر قابل‌توجهی در کاهش ترافیک محور سوادکوه از جوارم تا شیر‌گاه داشت.

فرمانده راهور سوادکوه با اشاره به اینکه همکاران وی در تعطیلات نوروزی، مدت کمتری در کنار خانواده‌های خود هستند، عید‌نوروز، روز مادر و روز زن را به مادران و همسران پلیس‌راهور تبریک گفت.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

894 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس