کد خبر: 628 | زمان مخابره: ۱۲:۰۰:۰۰ - یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۸۹ | ارسال نظر مسدود است. | دفعات مشاهده : 256 views | |

سرپرست فرمانداری شهرستان سوادکوه :

کمیته پیگیری مصوبات سفر رئیس جمهور در شهرستان سوادکوه تشکیل می شود.


عزیز باقری - سرپرست فرمانداری شهرستان سوادکوه سرپرست فرمانداری شهرستان سوادکوه با تاکید بر استفاده از نخبگان شهرستان در توسعه یافتگی سوادکوه گفت: کمیته پیگیری مصوبات سفر رئیس جمهور در شهرستان سوادکوه تشکیل می شود.


به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، عزیز باقری – سرپرست فرمانداری شهرستان سوادکوه – عصر دیروز در حاشیه جلسه هم اندیشی با اصولگرایان حامی ولایت بخش شیرکاه با تاکید بر اینکه تلاشهای رئیس جمهور تلاشگر و مکتبی در دولتهای نهم و دهم منشا خیر و برکات قابل توجهی بوده است، گفت: 23 مصوبه حاصل سفر های اول و دوم رئیس جمهور در شهرستان سوادکوه وجود دارد که امیدواریم با تلاش ملی و استانی و شهرستانی به سرانجام برسد و در به ثمر نشستن آن شاهد توسعه کمی و کیفی شهرستان سوادکوه باشیم.


سرپرست فرمانداری شهرستان سوادکوه با اشاره به روند کند اجرایی شدن این مصوبات گفت: کمیته پیگیری مصوبات سفر رئیس جمهور به منظور بررسی کارشناسی استعدادها و مشکلات شهرستان و چگونگی به ثمر نشستن مصوبه ها تشکیل خواهد شد.


وی افزود: نخبگان فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و ورزشی در کمیته پیگیری مصوبات سفر رئیس جمهور حضور خواهند داشت.


باقری با اشاره به اینکه شهرستان سوادکوه برای توسعه و پیشرفت خود نیاز به استفاده از ظرفیتهای انسانی و خدادادی خود دارد، گفت: توسعه شهرستان سوادکوه در گرو همراهی و همکاری داسوزان واقعی شهرستان است.


وی به خدمات گسترده نظام جمهوری اسلامی به شهرستان سوادکوه اشاره کرد و گفت: شهرستان سوادکوه باید از برنامه های مهرورزانه و عدالت طلبانه دولت دهم گامهای موثر و بلندی را برای توسعه بردارد.


وی بخش شیرگاه را از مناطقی با انسانهای بزرگوار و انقلابی و ارزشمند توصیف کرد و گفت: وجود آیت ا… العظمی صالحی مازندرانی و شهدای ارزشمند شیرگاه دلیلی بر سابقه ارزشی و ولایی آن است.


در ادامه این جلسه که با حضور دکتر محمد نبوی – مسئول اصولگرایان حامی ولایت شهرستان سوادکوه – و جمعی از اصولگرایان بخش شیرگاه برگزار شد، مباحثی از قبیل؛ مشکلات آبرسانی به بخش شیرگاه، مشکلات جاده محور مواصلاتی سوادکوه، لزوم سرمایه گذاری در استعدادهای خدادادی شهرستان، حل مشکلات شهرکهای صنعتی بخش شیرگاه و… بحث و تبادل نظر شد.


اصولگرایان بخش شیرگاه با تاکید بر حمایت از اقدامات و عملکرد سرپرست فرمانداری شهرستان سوادکوه خواستار تسریع در انتصاب وی به عنوان فرماندار شهرستان سوادکوه در آستانه سفر رئیس جمهور به استان مازندران شدند.
ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

7229988 video/mp4 
آخرین خبرها