فرماندار سوادکوه: لزوم توجه مدیران کل استانی بر ضرورت‌های شهرستانی در تخصیص بودجه‌ها

پرینت
فرماندار سوادکوه:

اقتصاد مقاومتی راهکار مناسبی در برابر عدم عقلانیت سیاسی امریکا است

لزوم توجه مدیران کل استانی بر ضرورت‌های شهرستانی در تخصیص بودجه‌ها

فرماندار سوادکوه با اشاره به لزوم توجه مدیران کل استانی بر ضرورت‌های شهرستانی در تخصیص بودجه‌ها، اقتصاد مقاومتی را راهکار مناسبی در برابر عدم عقلانیت سیاسی امریکا توصیف‌کرد.

به گزارش سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه‌نیوز) و خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، سعید یزدانی در جلسه شورای اداری شهرستان سوادکوه با اشاره به عدم حضور ائمه جمعه در این جلسه و با بیان اینکه کسانی که ما را به نظم و تقوا دعوت می‌کنند، رهبران نظم و تقوا باشند به لزوم حضور مدیران و مردم در مراسم شهدای تخریب شمال کشور در سوادکوه اشاره‌کرد و با اشاره به افتخار میزبانی از این یادواره در سوادکوه، برگزاری یادواره‌های شهدا را انتقال فرهنگ دفاع‌مقدس و لمس برخی از ارزش‌های دفاع مقدس توسط جوانان توصیف‌کرد.

وی با بیان اینکه سیستم قضایی هر جامعه، ویترین آن جامعه محسوب می‌شود و طلاق توافقی و تبدیل خانواده به خانوار که تعلق خاطر به یکدیگر ندارند در جامعه وجود دارد که باید برای تقویت فرهنگ دینی و ملی جامعه تلاش کنیم.

فرماندار سوادکوه به نامه وزیر کشور در سال‌های 1391 و 1392 و 1395 اشاره کرد و افزود: شورا‌های اسلامی از تأیید مالکیت در روستا‌ها خودداری کنند و فرم 3‌ برگی توسط بخشداری به شورا‌های اسلامی و ادارات و نهاد‌های مرتبط ارسال‌شود و مهر شورا در زیر قول‌نامه خرید و فروش، شورا را تبدیل به فروشنده و متخلف می‌کند.

یزدانی، اقتصاد مقاومتی مورد نظر مقام معظم رهبری را راهکار مناسبی در برابر عدم عقلانیت سیاسی امریکا ذکر و خاطر‌نشان کرد: با اراده مردم و درایت دولت، مجلس و دستگاه قضایی از شرایط فعلی عبور می‌کنیم و مدیران ادارات و نهاد‌ها، عملکرد خود را به مردم اعلام کنند تا مردم امیدوار شوند و دشمن قصد دارد تا نا‌امیدی را در جامعه تزریق‌کند و برای گازرسانی در روستا‌های بالا‌دست شاهد هزینه 65 میلیون تومانی و در شهر‌ها شاهد هزینه 35 میلیونی دولت هستیم و مردم باید از این اقدامات مطلع باشند.

رئیس شورای اداری شهرستان سوادکوه با اشاره به اینکه دستگاه متولی باید پاسخگوی هزینه‌های حوزه اشتغال در شهرستان باشند به لزوم برنامه‌ریزی مدیران ادارات و نهاد‌ها برای بودجه‌های توزیع متوازن، تملک‌دارایی و 3 درصد در‌آمد نفت اشاره‌ و اظهار‌کرد: مدیران کل استانی باید ضرورت‌های شهرستانی را در تخصیص بودجه‌ها در نظر داشته باشند و اگر مدیر شهرستانی با مدیر‌کل استانی تعارف ‌دارد برای پیگیری بودجه شهرستانی به ما اطلاع‌دهد.

وی از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سوادکوه خواست تا عناصر بومی و شهرستانی را رصد کند و با همکاری شهرداری‌های شهرستان و ادارات فرهنگی به نشاط اجتماعی شهرستان کمک کنند.

فرماندار سوادکوه با بیان اینکه مدیر صبوری است ولی از عدم بیان واقعیت ادارات توسط مدیران و عدم حضور به موقع در جلسات معترض است، گفت: مدیری که بگوید «وقت‌ندارد» دچار ناهنجاری است.

اشتراک گذاری

برچسب :

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

981 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس