امام جمعه زیراب: آب‌رسانی به خرمشهر و آبادان مصداق اجرای اقتصاد مقاومتی است/ وقت‌کشی در برجام

پرینت
امام جمعه زیراب سوادکوه آب‌رسانی به خرمشهر و آبادان توسط قرارگاه خاتم را مصداق اجرای اقتصاد مقاومتی ذکر‌ کرد و گفت: آب‌رسانی به شهرهای خرمشهر و آبادان که باید در ۳۰ ماه اجرایی شود توسط قرارگاه خاتم‌الانبیا در ۱۰ ماه اجرایی شده است.

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، حجت‌الاسلام محمدزمان رضایی در خطبه‌های نماز جمعه زیراب سوادکوه با اشاره اینکه انبیا و اولیای الهی از افراد دیگر آگاه‌تر نسبت به وسعت رحمت الهی بودند، گفت: امید انبیا و اولیای الهی به رحمت حق بدون عمل، غرور محض و فریب شیطان و نفس‌اماره است و عمر خود را در راه عبادت، خدمت و بندگی صرف کردند.

وی با بیان اینکه موضوع امید و ترس از پروردگار موضوع مهم دینی و اجتماعی است، افزود: اجرای دستورات دینی، قرآنی و ائمه معصوم ما را به سوی اهداف و تعالی سوق می‌دهد.

امام جمعه زیراب سوادکوه، طرح بزرگ آب‌رسانی به شهرهای خرمشهر و آبادان را مصداق اقتصاد مقاومتی ذکر‌ و خاطرنشان کرد: آب‌رسانی به شهرهای خرمشهر و آبادان که باید در ۳۰ ماه اجرایی شود توسط قرارگاه خاتم‌الانبیا در ۱۰ ماه اجرایی شد.

رضایی، گفت: اروپایی‌ها در موضوع برجام به دنبال وقت‌کُشی هستند و اروپا فقط اظهار همدردی می‌کند ولی در عمل کاری انجام نمی‌دهد و از ایران انتظار دارند که بر تعهدات پایبند باشد.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

981 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس