دادستان سوادکوه: رسانه‌ها در موضوع بصیرت‌افزایی به مردم کمک‌ کنند+تصاویر

پرینت
دادستان سوادکوه خواستار کمک رسانه‌ها در موضوع بصیرت‌افزایی به مردم شد.

به گزارش سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه‌نیوز) و خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، رسول محمدی صبح امروز در جمع خبرنگاران با گرامی‌داشت یاد و خاطره شهید بهشتی گفت: اعطای لقب «مظلوم» برای شهید بهشتی بیانگر ابعاد شخصیت وی در مسؤولیت‌های بزرگ است.

وی با بیان اینکه بصیرت‌افزایی از رسالت‌های مهم رسانه‌های مختلف در جامعه است، افزود: رسانه‌ها در موضوع بصیرت‌افزایی به مردم کمک‌کنند.

دادستان سوادکوه از دگرگونی فضای فرهنگی و اجتماعی جامعه با باور‌پذیری اخبار بدون سند و مبدأ در جامعه انتقاد و خاطر‌نشان کرد: با انتشار اخبار صحیح و اطلاع‌رسانی مناسب باید جلوی شایعات گرفته‌ شود.

محمدی به وجود بصیرت در حامیان دکتر شهید بهشتی در زمان حیات وی اشاره کرد و با بیان اینکه در حال‌ حاضر هم شاهد تهاجم‌ فرهنگی با منشأ خارج از کشور هستیم، اظهار‌ کرد: آگاه‌سازی و اطلاع‌رسانی مناسب برای گذار از مقطع‌ زمانی وضعیت فرهنگی کنونی لازم است.

وی از صراحت دشمنان در دشمنی با انقلاب اسلامی ایران و نشان‌ دادن چهره واقعی آنان خبر‌داد و بیان کرد: بخش مهمی از اطلاعات رسانه‌های اجتماعی صحیح نیست و نباید اختیار خود را به دست رسانه‌های مجازی داد.

عکس ها از مهر علی رهنمای

اشتراک گذاری

برچسب :

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

981 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس