معاون سوادکوهی وزیر ارشاد: مدیر‌کل ارشاد مازندران تغییر می‌کند/امینی در راه سرپرستی اداره کل ارشاد استان

پرینت
تغییر مدیران مازندران به حوزه فرهنگی رسید
معاون وزیر ارشاد: مدیر‌کل ارشاد مازندران تغییر می‌کند/امینی در راه سرپرستی اداره کل ارشاد استان
معاون حقوقی و امور مجلس وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از تغییر مدیر‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران و حضور وی در یکی از معاونت‌های وزارت ارشاد خبر‌ داد.

سید‌هادی حسینی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری با اشاره به وجود بستر‌های فرهنگی جاذب در کشور و گرایش مردم به سمت و سوی فعالیت‌ها و علایق فرهنگی با وجود شرایط سخت اقتصادی و مشکلات، گفت: تقویت زیر‌ساخت‎های فرهنگی و ترویج آن در جامعه باعث کاهش نمود‌های مشکلات مختلف می‌شود.

وی با بیان اینکه مشکلات مختلفی مانند مصرف آب، آسیب‌ها و گسیختگی‌های فرهنگی ، اجتماعی و تربیتی، طلاق و سایر مشکلات دارای زمینه فرهنگی است که توجه به حوزه فرهنگ و تربیت منجر به کاهش آن مشکلات را فراهم می‌کند، افزود: توجه به فرهنگ و تربیت دارای آثار قابل‌توجه در کاهش مشکلات اقتصادی و شیوه مصرف، محیط‌زیست، جنگل و موضوع‌های ارتباطی دارد.

معاون حقوقی و امور مجلس وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به اینکه توجه به زیر‌ساخت‎های فرهنگی و اخلاق از اولویت‌های رسالت الهی به انبیا بود به توانمندی‌های درونی با وجود زیر‌ساخت‌های مختلف فرهنگی و توانمندی‌های بیرونی استان مازندران با حضور گردشگران و تبادل و تغییرات فرهنگی، خاطر‌نشان کرد: استان مازندران از استان‌های مهم در حوزه فرهنگی است و کارنامه فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران در زمان مدیریت فعلی موفق بوده است.

حسینی در پاسخ به سؤال فارس درباره جابجایی در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران، اظهار‌ کرد: با توجه به تقاضای مدیر‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران و بررسی شرایط مختلف و برای استفاده بیشتر از حضور ایشان در یکی از معاونت‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شاهد تغییر و تحول در این اداره‌کل هستیم و شاید به زودی اجرایی نشود ولی در دستور کار قرار‌ دارد.

وی حضور مدیر‌کل جدید از یکی از استان‌های مجاور را رد‌ کرد و گفت: امینی به عنوان سرپرست اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان معرفی می‌شود.

اشتراک گذاری

برچسب :

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

981 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس