امام جمعه زیراب سوادکوه: برخی‌ها چندبار می‌خواهند از یک سوراخ گزیده شوند

پرینت
امام جمعه زیراب سوادکوه: برخی‌ها چندبار می‌خواهند از یک سوراخ گزیده شوند
امام جمعه زیراب سوادکوه به نامه برخی از فعالان سیاسی اصلاح‌طلب به مسؤولان عالی‌رتبه نظام برای مذاکره مستقیم با امریکا اشاره کرد و گفت: برخی‌ها چندبار می‌خواهند از یک سوراخ گزیده شوند.

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، حجت‌الاسلام محمدزمان رضایی در خطبه‌های نماز جمعه زیراب سوادکوه با اشاره به اینکه جنگ یمن از سال 2015 و با تجاوز عربستان و امارات و با حمایت امریکا در حمایت از منصور‌هادی آغاز شد و بیش از 10 هزار کشته، میلیون‌ها آواره بر جا گذاشت، گفت: امریکا در زندان‌ها و بازداشتگاه‌های خود از انواع روش‌های شکنجه استفاده می‌کند که انسان از بیان آن شرمنده می‌شود و ائتلاف عربی به سرکردگی عربستان و امارات در ساحل غربی شکست خفت‌باری را متحمل‌ شد و شکست‌های اینان هم سنگین‌تر خواهد بود.

وی به نامه برخی از فعالان سیاسی اصلاح‌طلب به مسؤولان عالی‌رتبه نظام برای مذاکره مستقیم با امریکا اشاره کرد و افزود: جریان فکری مقابل  اسلام ناب محمدی داخل کشور یکی از بزرگترین موانع پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی است که نامه برخی از فعالان سیاسی اصلاح‌طلب برای مذاکره با امریکا بدون نادیده‌گرفتن مذاکره مستقیم برجام با امریکا است و برخی‌ها چندبار می‌خواهند از یک سوراخ گزیده شوند.

امام جمعه زیراب سوادکوه به رنج بیش از 300 ساله جهان اسلام از وجود وهابیت اشاره و خاطرنشان کرد: وهابیت ساخته استعمارگران است و نشانگر توطئه‌های عظیمی برعلیه امت اسلامی با هدف انشقاق و تفرقه بین امت اسلامی دارد.

خطیب جمعه زیراب سوادکوه با تقدیر از بازی فوتبال ایران و اسپانیا خواستار تجدیدنظر در قرارداد با سرمربی تیم ملی فوتبال شد و اظهار‌ کرد: مربی و تیمی که باعث اقتدار و خوشحالی 80 میلیون ایرانی‌شد، ارزش هزینه جدید هم دارد.

اشتراک گذاری

برچسب :

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

981 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس