کد خبر: 567 | زمان مخابره: ۱۲:۰۰:۰۰ - جمعه ۲۶ شهریور ۱۳۸۹ | ارسال نظر مسدود است. | دفعات مشاهده : 382 views | |

سرپرست فرمانداري شهرستان سوادكوه :

تا نوروز امسال در 6 منطقه سوادكوه مبدل صدا و سيما نصب خواهد شد.


عزيز باقري- سرپرست فرمانداري سوادكوهسرپرست فرمانداري شهرستان سوادكوه از اخذ مجوز نصب مبدلهاي صدا و سيما براي 6 روستاي ديگر در شهرستان سوادكوه خبر داد و گفت: مجوز نصب مبدل در روستاهاي شورمست رودبار، اوات، زنگيان، دراسله، فلورد، كاليكلا نيز اخذ شد و اين مبدلها تا نوروز سال آينده نصب و راه اندازي مي شود.


عزيز باقري – سرپرست فرمانداري شهرستان سوادكوه – عصر ديروز درحاشيه جلسه انجمن كتابخانه هاي عمومي شهرستان سوادكوه  با تقدير از استاندار مازندران كه در طول يك ماه اخير با 5 دور سفر به شهرستان سوادكوه از نزديك در جريان وضعيت شهرستان سواد كوه قرار گرفتند، گفت: بازديدهاي ايشان و معاونين محترم استانداري موجب افزايش انگيزه و همت و كار مضاعف براي مسئولان شهرستان شده است.


وي برگزاري مراسم تجليل از خبرنگاران و كاركنان برتر ادارات و نهادهاي شهرستان سوادكوه را از برنامه هاي انجام شده در شهرستان سوادكوه ذكر كرد و و از صداقت و تعهد انان تشكر كرد.


سرپرست فرمانداري شهرستان سوادكوه از نصب تقويت كننده هاي صدا و سيما در 9 منطقه سوادكوه خبر داد و افزود: با همكاري مدير كل صدا و سيماي استان مازندران و كارشناسان مربوطه 9 منطقه؛ الاشت با مبدل 4 كاناله، شش رودبار با مبدل 4 كاناله، امامكلا با مبدل 4 كاناله، شوركچال با مبدل 4 كاناله، برنت با مبدل 4 كاناله، لمزر با مبدل 4 كاناله، طالع رودبار با مبدل 3 كاناله، گرزين خيل با مبدل 2 كاناله، پير نعيم (بدليل عدم وجود پوشش صدا و سيما در گذشته)مبدل تك كاناله نصب شده است و اهالي اين مناطق مي توانند از برنامه هاي صدا و سيما استفاده كنند.


باقري از حضور استاندار مازندران در جمع كارگران سد البرز لفور سوادكوه در اواسط مردادماه و حل مشكل حقوقي آنان تقدير كرد و افزود: 286 كارگر اين پروژه تا 5 ماه حقوق خود را دريافت نكرده بودند كه اين مسله يكي از معضلات شهرستان ما شده بود كه در بازديد ايشان از سد اين موضوع مطرح و با پيگيري مجدانه ايشان و در آستانه ماه مبارك رمضان حقوق 4 ماهه انان پرداخت شد.


وي از همه سوادكوهيهايي كه علاقمند به توسعه شهرستان هستند خواست مديريت ارشد شهرستان را براي دست يابي به توسعه و پيشرفت شهرستان كمك و ياري رسانند تا پسوند محروميت را از سوادكوه حذف كنيم.
ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

7229988 video/mp4 
آخرین خبرها