امام جمعه زیراب سوادکوه: مدیران انتخابی نا‌آشنا با شهرستان بر وعده‌های مسؤولان قبلی می‌افزایند

پرینت
امام جمعه زیراب سوادکوه با انتقاد از عدم مشورت با ائمه‌جمعه در انتخاب فرماندار شهرستان، گفت: مدیران انتخابی نا‌آشنا با شهرستان بر وعده‌های مسؤولان قبلی می‌افزایند.

به گزارش سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه‌نیوز) و خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، حجت‌الاسلام محمد‌زمان رضایی در خطبه‌های نماز‌جمعه زیراب سوادکوه با اشاره به اینکه مشورت باعث کارگشایی، استفاده از فرصت‌ها و افزوده‌شدن بر محتوای دید‌گاه‌ها می‌شود، اظهار کرد: مدیران استانی در جابجایی نیرو‌های مدیریتی شهرستان با ائمه‌جمعه مشورت کنند.

وی با بیان اینکه قصد دخالت در وظایف مسؤولان را نداریم ولی استاندار و معاون سیاسی و امنیتی در انتخاب فرماندار شهرستان، نظرات شهرستانی را مورد توجه قرار‌ دهند، افزود: ارائه نظرات مشورتی برای آشنایی بیشتر با مشکلات است و ائمه جمعه به دلیل ارتباط مستمر با مردم به مشکلات و نظرات مردم، آشنایی بیشتری دارند.

امام جمعه زیراب سوادکوه با گِله‌مندی از مدیران شهرستانی، خاطر‌نشان کرد: تاکنون همه حرف‌های مدیران در حد حرف باقی ماند و به مرحله عمل نرسیده‌ است.

رضایی با اشاره به اینکه ما با مردم در ارتباط تنگنا‌تنگ هستیم و مشکلات و موانع و خواسته‌های آنان را می‌دانیم و در حل مشکلات آنان مانده‎‌ایم، اظهار‌ کرد: افرادی که آشنایی با این مشکلات و وضعیت شهرستان ندارند و مسؤولیت، چگونه می‌توانند کارگشا باشند، مگر آنکه بخواهند بر وعده‌های مسؤولان قبلی بی‌افزایند.

خطیب‌جمعه زیراب سوادکوه با تقدیر از حضور همیشگی مردم در همه صحنه‌ها، گفت: مسؤولان باید قدر حضور مردم را بدانند و قدر‌دانی از حضور همیشگی مردم در صحنه‌های دفاع از انقلاب اسلامی، حل مشکلات مردم است.

اشتراک گذاری

برچسب :

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

981 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس