خطیب‌جمعه سوادکوه‌شمالی: استاندار مازندران به سخنان ائمه‌جمعه توجه کند

پرینت
خطیب‌جمعه سوادکوه‌شمالی با اشاره به عدم پاسخ‌گویی استاندار به مطالبات مردم سوادکوه‌شمالی، گفت: استاندار مازندران به سخنان ائمه‌جمعه توجه کند.

به گزارش سایت خبری تحلیلی اخبار‌سوادکوه(سوادکوه‌نیوز) و خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه‌شمالی، حجت‌الاسلام حسین ابراهیمی در خطبه‌های نماز جمعه سوادکوه‌شمالی با اشاره به لزوم دوری از تهمت و غیبت، مراقبت از خود و طلب مغفرت از خدا، اظهار‌ کرد: خدا، خیر و شر انسان را به او الهام کرد تا انسان با اجرای دستورات الهی به سعادت برسد.

وی با بیان اینکه اسلام ناب محمدی، ولایت‌فقیه و مردم ولایت‌مدار از دلایل پیروزی انقلاب اسلامی بودند و همراهی مردم باعث‌شد تا دشمنان کاری از پیش‌نبرند و از حضور گسترده مردم سوادکوه‌شمالی در راهپیمایی روز‌قدس تشکر می‌کنم، افزود: یکی از حوادث مهم انقلاب اسلامی در پایان خرداد و اوایل تیرماه، عزل‌بنی‌صدر از فرماندهی کل قوا و ریاست‌جمهوری بود که خسارات مسولیت ۱۷ ماه او و مقاومت در برابر نهاد‌های انقلاب اسلامی را شاهد بودیم.

امام جمعه سوادکوه‌شمالی با اشاره به خسارت‌های دوران مسؤولیت بنی‌صدر، خاطر‌نشان کرد: دفتر رئیس جمهوری در زمان وی به حضور گروهک‌ها و دفتر مردمی وی هم در برابر مردم و نهاد‌های انقلابی اقدام می‌کرد.

ابراهیمی با اشاره به اینکه در فرماندهی کل‌قوا دوران بنی‌صدر هم مهمات به رزمندگان ندادند و شیوه ورود دشمنان به سرزمین ما و سپس مقابله با آنها را در برنامه خود داشت، افزود: با رهبری امام راحل و مصوبه مجلس و خواسته مردم در ۳۱ خرداد، بنی‌صدر عزل‌شد و مقام‌معظم رهبری با ۱۴ دلیل قاطع بیان کردند که بنی‌صدر صلاحیت ریاست‌جمهوری را ندارد که موضوع تجلی ریاست‌جمهوری برپایه رهبری به درد امروز کشور ما می‌خورد که بنی‌صدر در موضوع جلوگیری از تنش‌زدایی در برابر نظر امام راحل اقدام‌کرد.

خطیب‌جمعه سوادکوه‌شمالی با اشاره به اینکه بنی‌صدر رفت و نظام اسلامی ماند و دشمنان بدانند که بنا داریم که این نظام را به حکومت‌جهانی ولی‌عصر متصل‌کنیم، خاطر‌نشان کرد: قوه‌ مجریه کمر همت را در اجرای فرمایشات رهبری ببندند و استاندار مازندران به سخنان ائمه‌جمعه توجه نمی‌کند و به مردم گفتم که پیام مردم را به استاندار دادیم که هنوز پاسخ ندادند و از سید‌علی ادیانی نماینده مجلس که در نماز‌ جمعه حضور‌دارد خواهان پیگیری آن هستم.

اشتراک گذاری

برچسب :

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

981 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس