خداحافظی فرماندار سوادکوه از مردم این شهرستان/ انتصاب به فرمانداری نکا در تعطیلات

پرینت
در سخنرانی راهپیمایی روز قدس صورت گرفت
خداحافظی فرماندار سوادکوه از مردم این شهرستان/ انتصاب به فرمانداری نکا در تعطیلات
فرماندار سوادکوه در سخنرانی راهپیمایی روز قدس از مردم این شهرستان خداحافظی کرد و گفت: 920 روز خدمت‌گزار مردم سوادکوه بودم و از مشارکت مردم سوادکوه در برنامه‌های مختلف تشکر می‌کنم و در حد توان توسط تیم دولت در شهرستان تلاش کردیم.

به گزارش سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه‌نیوز) و خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، عبدالجواد توحیدی‌مقدم در جمع راهپیمایان روز قدس پل‌سفید سوادکوه با تقدیر از حضور باشکوه مردم سوادکوه در مناسبت‌های مختلف و شرکت در آخرین جمعه ماه رمضان همراه با سایر کشور‌های جهان در راهپیمایی روز‌قدس، گفت: نگاه دین یهود، داستان صهیونیسم و تفاوت‌های جهان‌بینی ما با آنها باید مورد توجه قرار‌گیرد.

وی با بیان اینکه انحراف دین یهود باعث‌شد تا نگاه نژاد‌پرستی و برتر‌بینی آنان نسبت به سایر ملل را می‌بینیم، افزود: اتفاقات مختلف باعث‌شد تا یهودیان صهیونیسم به این نتیجه برسند که باید سرزمین مستقل و حکومت یهودی داشته باشند و ربا در فرهنگ یهود آزاد است و نگاه خاص اقتصادی دارند و با وام‌ها و بهره‌های بالا، املاک مختلف را تصاحب کردند.

فرماندار سوادکوه با اشاره به اینکه صهیونیست‌ها نفوذ در کشور‌ها و حوزه‌های مختلف دارند که قدرت آنها را افزایش‌داد، خاطر‌نشان کرد: یهودیان به نماد‌ها هم تعصب دارند و هیأت مرکزی تشکیل‌دهنده کشور یهود، صهیونیسم را به صورت نماد و نیز در سرزمین فلسطین تشکیل دادند.

توحیدی‌مقدم با اشاره به اینکه نگاه ما با نگاه یهود درباره ایدئولوژیکی آنها متفاوت است که آنها معتقدند که دنیا پر از ظلم و ستم شود و همه اعمال فساد را برای ظهور منجی مورد نظر خود انجام دهند ولی ما معتقد هستیم که موعود ما زمانی ظهور پیدا می‌کند که زمینه مناسب انسانی برای ظهور موعود آماده‌شود و این تفاوت مبنایی توسط امام راحل بیان شد و ملت فلسطین دچار استثمار شدند و ندای مظلومیت فلسطین توسط جمهوری اسلامی به دنیا اعلام‌شد و اخبار جنایات رژیم صهیونیستی و نظام استکباری به خوبی مخابره نمی‌شود و جوانان ندای کمک‌خواهی آنان را منعکس‌کنند.

وی با بیان اینکه بیش از 920 روز خدمت‌گزار مردم سوادکوه بودم و از مشارکت مردم سوادکوه در برنامه‌های مختلف تشکر می‌کنم و در حد توان توسط تیم دولت در شهرستان تلاش کردیم، گفت: امیدوارم در موضوع جاده، کارخانجات، زغال، درمانگاه و کارخانجات، غلتکی که روی ریل افتاد در آینده با سرعت بیشتری حرکت‌کند.

به گزارش فارس، توحیدی‌مقدم به عنوان فرماندار نکا منصوب شده است و آنچه دیگر رسانه‌ها منتشر کردند این انتصاب در ایام تعطیلات اخیر صورت گرفته است.

پیش از این نیز استاندار مازندران علی شادمان فرماندار سابق نوشهر را به جای فرماندار شهرستان نور منصوب کرده بود و در حکم دیگر نیز به خنجری فرماندار سابق شهرستان نوشهر حکم فرمانداری بهشهر را داده بود.

اشتراک گذاری

برچسب :

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

981 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس