22 مصدوم و یک آسیب نخاعی در برخورد مینی‌بوس با کناره جاده در فلورد سوادکو.ه+تصاویر

پرینت

22 مصدوم و یک آسیب نخاعی در برخورد مینی‌بوس با کناره جاده در فلورد سوادکو.ه و مصاحبه با هلال احمر و اورژانس  و رئیس بیمارستان شهدای زیراب

19 مصدوم در برخورد مینی‌بوس با کناره جاده فلورد سوادکوه+تصاویر
برخورد مینی‌بوس با کناره جاده فلورد سوادکوه که امشب رخ‌داد، منجر به مصدومیت 19 نفر‌شد.

به گزارش سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه‌نیوز ) و خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، برخورد یک‌دستگاه مینی‌بوس با کناره جاده در منطقه فلورد بخش مرکزی شهرستان سوادکوه در ساعت 19 و 20 دقیقه امشب 19 مصدوم داشت.

مصدومان توسط امداد‌گران هلال‌احمر شهرستان سوادکوه از پایگاه‌های امداد‌جاده‌ای دو‌گَل و ارفع‌ده و اورژانس 115 با انجام امداد‌های اولیه به بیمارستان شهدای زیراب منتقل ‌شدند.

بیشتر مصدومان که زن بودند از ناحیه سر، پا و کمر دچار آسیب‌دیدگی و شکستگی شدند.

***

سخنگوی اورژانس 115 مازندران:
وضعیت مجروحان حادثه محور سوادکوه وخیم گزارش نشد
سخنگوی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی مازندران گفت: براساس اعلام تکنسین‌های اورژانس اعزامی به صحنه تصادف برخورد یک‌دستگاه مینی‌بوس در سوادکوه هیچ‌ مصدومی با حال وخیم گزارش نشده است.

به گزارش خبرگزاری فارس از ساری به نقل از روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی مازندران، ذکریا اشک‌پور اظهار کرد: در ساعت ۱۹:۱۵ دقیقه امروز خبر برخورد یک‌دستگاه مینی‌بوس به کوه در سوادکوه به مرکز ارتباطات اورژانس مازندران اعلام شد.

وی افزود: بلافاصله پنج دستگاه آمبولانس از پایگاه‌های اورژانس پل سفید، آزادمهر، دوآب، زیراب، ورسک و پایگاه‌های هلال احمر دوآب و دوگل به محل حادثه در پنج کیلومتری فلورد پل سفید اعزام شدند.

سخنگوی اورژانس 115 مازندران گفت: آمار اولیه از تعداد مصدومان حادثه ۱۰ نفر اعلام شد که همگی به بیمارستان شهدای زیراب منتقل شدند.

اشک‌پور در پی تماس خبرنگار فارس درباره وضعیت مجروحان حادثه نیز اظهار کرد: براساس اعلام تکنسین‌های اورژانس اعزامی به صحنه تصادف، هیچ‌ مصدومی با حال وخیم گزارش نشده است.

***///

رئیس بیمارستان شهدای زیراب خبر‌ داد

اعزام 22 مصدوم حادثه برخورد مینی‌بوس به بیمارستان شهدای زیراب
رئیس بیمارستان شهدای زیراب از اعزام 22 مصدوم در برخورد مینی‌بوس با کناره جاده فلورد سوادکوه به بیمارستان شهدای زیراب و اعزام مصدوم آسیب‌نخاعی به بیمارستان امام‌خمینی ساری خبر‌ داد.

بهرام عادلانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه‌نیوز ) وخبرگزاری فارس در شهرستان سوادکوه با اشاره به اینکه حدود ساعت 20 به بیمارستان شهدای زیراب درباره برخورد مینی‌بوس با کناره جاده فلورد سوادکوه تماس گرفته‌ شد، گفت: در مجموع 22 مصدوم به بیمارستان شهدای زیراب منتقل شدند.

وی از انتقال مصدومان توسط اورژانس 115، هلال‌احمر و خودروی شخصی به این بیمارستان خبر‌داد و افزود: برخورد مینی‌بوس با کناره جاده فلورد سوادکوه کشته نداشت ولی یک نفر دچار آسیب نخاعی و شکستگی مهره شد که به بیمارستان امام‌خمینی ساری منتقل‌شد.

رئیس بیمارستان شهدای زیراب گفت: بقیه مصدومان دچار شکستگی سر، پا و کمر شدند که غیر از فرد اعزامی به دلیل آسیب‌دیدگی نخاع، مصدوم بد‌حل دیگری نداشتیم.

اشتراک گذاری

برچسب :

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

981 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس