رئیس جمعیت هلال‌احمر سوادکوه خبر‌ داد؛ اهدای 250 سبد‌غذایی به نیازمندان سوادکوه در ماه رمضان

پرینت
رئیس جمعیت هلال‌احمر سوادکوه از اهدای 250 سبد‌ غذایی به نیازمندان سوادکوه در ماه رمضان به ارزش 250 میلیون‌ریال خبر‌ داد.

وحید متانی در گفت‌وگو با سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه‌نیوز) و خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان سوادکوه با اشاره به برنامه‌های ماه رمضان جمعیت هلال‌احمر شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی، گفت: جمعیت هلال‌احمر در راستای اهداف و رسالت‌های خود اقدام به اجرای برنامه‌های خود در ماه رمضان کرد.

وی با بیان اینکه امور داوطلبان جمعیت هلال‌احمر شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی در ماه رمضان برای اهداف بشر‌دوستانه و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی، اقدام به برگزاری برنامه‌های حمایتی کرد، افزود: اهداف بشر‌دوستانه و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی ناشی از سوء‌معیشت، بهداشت در جامعه هدف شامل؛ بیماران صعب‌العلاج، خانواده‌های نیازمند و کم‌برخوردار مناطق محروم روستایی وشهری از اهداف برنامه‌های جمعیت‌هلال‌احمر است.

رئیس جمعیت هلال‌احمر شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی، خاطر‌نشان کرد: امور جوانان جمعیت هلال‌احمر این 2 شهرستان باهمکاری خیرین، داوطلبان و مدیران صنعتی در ماه‌رمضان نسبت به تامین و توزیع حداقل نیازهای اساسی خانواده‌های نیازمند، اقدام‌کرد.

متانی گفت: تامین و توزیع حداقل نیازهای اساسی خانواده‌های نیازمند در قالب سبد‌غذایی شامل برنج، روغن، قند، شکر، چای، ماکارونی، رب، حبوبات، خرما، پنیر و سویا به ارزش هر سبد یک‌میلیون ریال اقدام کرد که تاکنون ۲۵۰ سبد اهدا‌ شد.

اشتراک گذاری

برچسب :

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

981 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس