رئیس اداره ثبت احوال سوادکوه‌شمالی خبر‌ داد؛ ثبت متوسط ماهانه 21 واقعه ولادت و 13 واقعه وفات در سوادکوه‌شمالی

پرینت
رئیس اداره ثبت احوال شهرستان سوادکوه‌شمالی از ثبت متوسط ماهانه 21 واقعه ولادت و 13 واقعه وفات در سوادکوه‌شمالی در سال گذشته خبر‌ داد.

به گزارش سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه‌نیوز) و خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه‌شمالی، مریم خاوری‌نژاد امشب در نخستین جلسه شورای هماهنگی ثبت وقایع‌ حیاتی شهرستان سوادکوه‌شمالی با اشاره به اینکه فرهنگ‌سازی برای اعلام ثبت وقایع‌ حیاتی در اولویت قرار‌ گیرد، گفت: تحلیل ولادت، وفات و ازدواج در سوادکوه‌شمالی با استفاده از آمار‌های وقایع حیاتی سال 1396 انجام‌شد.

وی با بیان اینکه در سال 1396 تعداد 255 واقعه ولادت در سوادکوه‌شمالی ثبت‌ شد، افزود: از تعداد 255 واقعه ولادت 124 مورد نوزاد پسر و 131 نوزاد دختر ثبت‌ شد و به طور متوسط به ازای هر‌ماه تعداد 21 ولادت در شهرستان سوادکوه‌شمالی ثبت‌ شد.

رئیس اداره ثبت احوال شهرستان سوادکوه‌شمالی به آمار وفات شهرستان سوادکوه‌شمالی در سال 1396 اشاره‌ و خاطر‌نشان کرد: تعداد 154 واقعه وفات در سال 1396 برای شهرستان سوادکوه‌شمالی ثبت‌شد که 85 واقعه وفات برای مردان و 69 واقعه وفات برای زنان ثبت‌شد که 61 مورد فوت برای مناطق شهری و 93 مورد در روستا‌ها به ثبت‌رسید.

خاوری‌نژاد با اشاره به اینکه به ازای هر ماه به طور متوسط 13 واقعه وفات به ثبت‌ رسید، اظهار‌ کرد: بیماری قلبی و عروقی، سرطان و کهولت سن به عنوان دلایل اصلی وفات در شهرستان سوادکوه‌شمالی است.

وی از وقوع 59 واقعه ازدواج برای سال 1396 در شهرستان سوادکوه‌شمالی خبر‌ داد و گفت: تعداد درخواست کارت هوشمند ملی از ابتدای طرح تا کنون نسبت به سهمیه اداره کل، بیش از حدنصاب محقق شد.

اشتراک گذاری

برچسب :

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

981 مطلب نوشته است .

یک نظر در “رئیس اداره ثبت احوال سوادکوه‌شمالی خبر‌ داد؛ ثبت متوسط ماهانه 21 واقعه ولادت و 13 واقعه وفات در سوادکوه‌شمالی”

  • علی نژاد در 7 خرداد, 1397, 7:36

    باتشکر از ارائه آمارتان.

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس