امام‌ جمعه زیراب سوادکوه: وعده‌های فراوانی در برجام براساس اعتماد به امریکا به ملت ایران داده‌ شد

پرینت
امام‌ جمعه زیراب سوادکوه: وعده‌های فراوانی در برجام براساس اعتماد به امریکا به ملت ایران داده‌ شد
امام‌ جمعه زیراب سوادکوه از وعده‌های فراوانی در برجام براساس اعتماد به امریکا به ملت ایران و ادامه این اعتماد انتقاد‌ کرد.

به گزارش سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه نیوز) و خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، حجت‌الاسلام محمد‌زمان رضایی در خطبه‌های نماز‌جمعه زیراب سوادکوه با اشاره به اینکه مراقبت از فرصت‌ها و موقعیت‌هایی که خداوند در اختیار بشر قرار‌داد از مسائل مهم در زندگی است، گفت: خداوند در آیات مختلف از پشیمانی و ندامت افرادی سخن به میان آورد که فرصت‌های زندگی و بندگی خود را از دست دادند و از خداوند تقاضای بازگشت به زندگی و جبران را دارند.

وی با بیان اینکه از 23 تیر‌ماه 1394 که برجام یا برنامه جامع اقدام مشترک رقم‌خورد، وعده‌های فراوانی براساس اعتماد به امریکا به ملت ایران داده‌شد، افزود: هنوز اعتماد به امریکا وجود‌ دارد و اروپایی‌ها امروز جایگزین امریکا شدند و امکان‌ ندارد، اروپایی‌ها مستقل از امریکا اقدام کنند و به قول مقام معظم رهبری در 14 سال اخیر هم بد‌عهدی‌هایی داشتند و باید جبران‌کنند.

امام‌ جمعه زیراب سوادکوه به نتایج نهایی انتخابات عراق اشاره‌کرد و خاطر‌نشان کرد: ائتلاف به رهبری «هادی العامری» با 47 کرسی و هفت کرسی کمتر از ائتلاف‌صدر را بدست‌آورد و هادی العامری به عنوان فرمانده سپاه‌بدر و تابعیت ایرانی دارد و همسرش ایرانی است و به عنوان وزیر حمل و نقل پس از فتوای آیت‌الله سیستانی، لباس نظامی بر‌تن کرد و در برابر داعش ایستاد و هم‌رزم سردار سلیمانی است.

رضایی با گرامی‌داشت حماسه آراد‌سازی خرمشهر، گفت: ملت ایران در 40 سال از پیروزی انقلاب اسلامی نشان‌دادند که می‌توانند در برابر استکبار ایستادگی کنند و حماسه سوم خرداد و آزاد‌سازی خرمشهر هم یکی از آن حماسه‌ها است.

اشتراک گذاری

برچسب :

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

981 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس