مدیر کارخانه بتن پل‌سفید عنوان کرد؛توانایی تبدیل به نشان تجاری کشوری با تولید محصولات بتنی مدرن در پل‌سفید سوادکوه

پرینت
مدیر کارخانه بتن پل‌سفید با بیان اینکه 30 شغل مستقیم و غیر‌مستقیم در کارخانه بتن پل‌سفید به‌وجود آمده است، گفت: در صورت حمایت از فعالیت اشتغال‌زایی حوزه بتن، توانایی تبدیل به نشان تجاری کشوری را داریم.

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، اشتغال‌زایی ریشه بسیاری از تحولات فردی و اجتماعی است و البته یک الزام برای تعیین معیشت و حضور در زندگی اجتماعی متعارف هم محسوب می‌شود و البته افرادی که دارای ثروت و یا سرمایه قابل‌ توجه هستند در موضوع اشتغال نسبتی ندارند که البته تعداد آنان در اقلیت محض قرار‌ دارد.

شهرستان سوادکوه به‌دلیل وضعیت اقتصادی ضعیف که ریشه در مسائل مختلف دارد، در موضوع اشتغال هم دارای شکاف‌ بزرگی بین انتظارات جوانان بیکار با منابع اشتغال‌زا قرار دارد و برنامه‌ریزی دولتی یا خصوصی در این موضوع همواره با دیده تکریم نگریسته می‌شود.

شهرداری پل‌سفید با مدیریت درآمد‌زایی شهردار و حمایت شورای گذشته اقدام به راه‌اندازی کارخانه بتن پل‌سفید، سی‌ان‌جی و پمپ‌بنزین و طرح‌های گردشگری کرد و موضوع درآمد‌زایی برای شهر و اشتغال‌زایی آن قابل تقدیر است؛ مدیران جوان شرکت برنده مزایده کارخانه بتن پل‌سفید در انجمن خبرنگاران شهرستان سوادکوه حضور یافته و پرسش و پاسخ با آنان انجام‌ شد.

* توانایی تبدیل به  نشان تجاری کشوری را داریم

مدیر کارخانه بتن پل‌سفید که مدرس دانشگاه و کارشناس ارشد طراحی محیط است، با اشاره به راه‌اندازی کارخانه بتن پل‌سفید و تقدیر از شهردار این شهر به‌دلیل نگاه ویژه به تولید و اشتغالزایی گفت: خوشحالیم که با فعالیت کارخانه بتن پل‌سفید در منطقه خودمان تلاش می‌کنیم؛ موانع همیشه وجود دارد و ما با تلاش و حمایت مسؤولان می‌توانیم موانع را رفع کنیم و البته تولیدکنندگان با مشکلات زیادی مواجه هستند.

عباس باقری با بیان اینکه می‌توانیم اعتبار شهرستان سوادکوه در تولید محصولات بتن باشیم و در فکر تبدیل به اعتبار کشوری هستیم، افزود: در صورت حمایت از فعالیت اشتغال‌زایی حوزه بتن، توانایی تبدیل به نشان تجاری کشوری را داریم؛ 30 شغل مستقیم و غیر‌مستقیم در کارخانه بتن پل‌سفید به‌وجود آمده است.

وی با اشاره به اینکه هزینه راه‌اندازی کارخانه بتن با شهرداری پل‌سفید بود و ما به‌عنوان سرمایه‌گذار این طرح هستیم، اظهار کرد: قول دادیم که خوب کار کنیم و از طرف شهرداری پل‌سفید هم قول داده شد که همکاری لازم با ما انجام شود.

* برنامه‌ریزی برای تولید محصولات بتنی مدرن در کارخانه بتن پل‌سفید

مدیر فروش کارخانه بتن پل‌سفید هم با اشاره به اینکه کارخانه بتن پل‌سفید از تاریخ 25 دی‌ماه سال گذشته با مزایده در اختیار شرکت ساختمانی چکل‌سازه قرار گرفت، بیان کرد: بهره‌برداری ما از کارخانه بتن پل سفید از اول اردیبهشت‌ماه امسال آغاز شد؛ بتن آماده با عیار مختلف و با توجه به نیاز مصرف‌کننده تولید می‌شود.

حسن خادمی با بیان اینکه بتن آماده به‌دلیل کیفیت کار و سرعت انجام عملیات ساختمانی مورد استقبال مصرف‌کنندگان است، افزود: فاصله زمانی مبدأ تا مقصد از موضوع‌های مهم در فعالیت ساخت‌وساز است و با توجه به ییلاقی‌ بودن منطقه، فاصله زمانی بین مبدأ و مقصد استاندارد‌تر شد و کیفیت بتن هم حفظ می‌شود.

وی از برنامه‌ریزی این کارخانه برای تولید محصولات بتنی مدرن خبر داد و خاطر‌نشان کرد: سرعت، کیفیت، عایق‌بندی و ایمنی در محصولات بتنی مدرن مورد توجه است که ما به‌دنبال دست‌یابی به این اهداف هستیم.

مدیر فروش کارخانه بتن پل‌سفید که کارشناس معدن است و تجربه در حوزه تولید بتن را دارد و به همراه مدیر این کارخانه، بومی منطقه هستند، تصریح کرد: گسترش بازار مصرف به همراه مدرن‌سازی فعالیت‌ها هم در دستور کار ما قرار دارد.

اشتراک گذاری

برچسب :

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

981 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس