شهردار زیراب خبر‌داد؛ جمع‌آوری سگ‌های ولگرد شهر زیراب آغاز‌شد

پرینت

شهردار زیراب از جمع‌آوری سگ‌های ولگرد در شهر زیراب خبر‌داد.

محمد‌رضا مهدوی صبح امروز در گفت‌و گو با خبرنگار سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه‌نیوز) و خبرگزاری فارس در شهرستان سوادکوه از جمع‌آوری سگ‌های ولگرد از سطح شهر زیراب خبر‌داد و گفت: برای جمع‌آوری سگ‌های ولگرد قرار‌داد بسته‌شد و جمع‎آوری این سگ‌ها نیز آغاز‌شد.

وی با بیان اینکه مقرر‌شد تا پیمانکار جمع‌آوری کننده سگ‌های ولگرد تا 50 کیلومتر دور‌تر از شهر زیراب اقدام به رها‌سازی سگ‌های ولگرد کند، افزود: سگ‌‎های جمع‌آوری‌شده توسط شهرداری علامت‌گذاری می‌شوند و به ازای جمع‌آوری هر سگ مبلغ 55 هزار تومان پرداخت‌می‌شود.

شهردار زیراب در پاسخ به سؤال خبرگزاری فارس درباره برنامه‌ریزی مناسب برای اجرایی‌شدن قانون جمع‌آوری سگ‌های ولگرد و تفکیک سگ‌های بیمار با غیر‌بیمار و دارای صاحب، خاطر‌نشان کرد: برای اجرای کامل قانون جمع‌آوری سگ‌های ولگرد نیاز به تشکیل ستاد شهرستانی است و شهرداری زیراب در صورت تشکیل ستاد شهرستانی با این ستاد همکاری کاملی انجام می‌دهد.

مهدوی با اشاره به مشکلات حضور سگ‌های ولگرد در سطح شهر از لحاظ بهداشتی و اجتماعی، گفت: مقرر‌شد تا به صورت ضرب‌الاجل اقدام به جمع‌آوری و دور‌کردن این سگ‌ها از سطح شهر انجام شود تا در صورت برنامه‌ریزی تشکیل ستاد شهرستانی، اقدامات دیگری اجرایی‌شود.

اشتراک گذاری

برچسب :

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

953 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس