نمایشگاه توانمندی‌های بانوان سوادکوه در 10 غرفه برگزار می‌شود

پرینت
مشاور امور بانوان فرمانداری سوادکوه خبر داد؛ نمایشگاه توانمندی‌های بانوان سوادکوه در ۱۰ غرفه برگزار می‌شود
مشاور امور بانوان فرمانداری شهرستان سوادکوه از برگزاری نمایشگاه توانمندی‌های بانوان شهرستان سوادکوه در ۱۰ غرفه و در ۱۸ روز خبر داد.

عاطفه مرادیان در گفت‌وگو با خبرنگار سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه و خبرگزاری فارس در شهرستان سوادکوه به برنامه‌های شاخص هفته زن در این شهرستان اشاره کرد و گفت: فرمانداری شهرستان سوادکوه با همکاری ادارات و نهاد‌های شهرستان سوادکوه هشت برنامه محوری برگزار می‌کند.

مشاور امور بانوان فرمانداری شهرستان سوادکوه از برگزاری مراسم تجلیل از مادران و همسران شهدا با محوریت همسر شهید مدافع حرم و با همکاری بنیاد شهید و تشکیل هسته‌های فرهنگی و آموزش به دختران و زنان جوان با همکاری سازمان تبلیغات اسلامی خبر داد و افزود: افتتاح نمایشگاه توانمندی‌های بانوان سوادکوه با همکاری جمعیت همیاران سوادکوه و اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، تجلیل از بانوی کارآفرین و مادر سرپرست چند معلول با همکاری اداره بهزیستی سوادکوه و اردوی فرهنگی کارمندان و جشن میلاد حضرت فاطمه(س) با همکاری دانشگاه آزاد اسلامی نیز از برنامه‌های شاخص دیگر هفته زن در شهرستان سوادکوه است.

وی برگزاری دوره‌های آموزشی حقوق زن در خانواده از دیدگاه روان‌شناسی، اسلامی و حقوقی با همکاری جمعیت همیاران سوادکوه و نشست هم‌اندیشی و هم‌فکری بانوان فرهیخته سوادکوه با همکاری آموزش و پرورش را از برنامه‌های فرهنگی هفته زن ذکر کرد و خاطر‌نشان کرد: برگزاری مسابقه تیر‌اندازی بین کارکنان ادارات و مربیان و ورزشکاران سپاه با همکاری اداره ورزش و جوانان نیز در هفته زن اجرایی می‌شود.

مرادیان که سال آخر دکتری مدیریت را می‌گذراند با بیان اینکه میزان بهره‌گیری منطقی از توانایی‌ها و استعداد‌های نیروی انسانی هر جامعه یکی از مباحث اساسی در زمینه توسعه است، اظهار کرد: زنان به عنوان نیمی از جمعیت، تاثیر مستقیمی در توسعه جامعه دارند و در جامعه‌ای که مشارکت زنان در زمینه اشتغال و فعالیت‌های اقتصادی بیشتر باشد سطح رفاه جامعه نیز بالاتر می‌رود.

وی با اشاره به اینکه نمایشگاه توانمندی‌های بانوان شهرستان سوادکوه از ۲۵ اسفند‌ماه ۱۳۹۵ تا ۱۳ فروردین‌ماه ۱۳۹۶ به مدت ۱۸ روز در روبروی هنرستان شهید بهشتی سوادکوه در شهر زیراب برگزار می‌شود، افزود: هدف از بر‌پایی نمایشگاه توانمندی‌های بانوان شهرستان سوادکوه، افزایش خود‌باوری به لزوم حضور زنان در جامعه، ارتقای سطح آگاهی و مهارت‌های زندگی در مقابل معضلات و مشکلات و بهره‌برداری بهینه از استعداد‌ها و توانایی بانوان شهرستان سوادکوه است.

مشاور امور بانوان فرمانداری شهرستان سوادکوه گفت: صنایع دستی، محصولات کشاورزی، سنتی و محلی همراه با گسترش آیین فرهنگ بومی و محلی شهرستان سوادکوه و بازی‌های بومی و محلی در ۱۰ غرفه نمایشگاه توانمندی‌های بانوان شهرستان سوادکوه به نمایش گذاشته می‌شود.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

894 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس