سرپرست آموزش‌و پرورش سوادکوه خبر‌داد؛ 6 معلم نمونه سوادکوه به استان معرفی می‌شوند+تصاویر جلسه شورای آموزش و پرورش

پرینت

سرپرست آموزش‌و پرورش سوادکوه از معرفی 6 معلم نمونه سوادکوه به استان مازندران با شاخص‌های تعیین‌شده و برای تجلیل در روز‌معلم خبر‌داد.

به گزارش سایت خبری‌تحلیلی اخبار‌سوادکوه(سوادکوه‌نیوز) و خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، سعید امیری‌نژاد صبح امروز در جلسه شورای آموزش‌و پرورش شهرستان سوادکوه به کمک خیرین و انجمن اولیا‌و مربیان به آموزش‌و پرورش اشاره‌کرد و گفت: برگزاری همایش خیرین مدرسه‌یار در شهر زیراب که در سالن اجتماعات اداره فرهنگ‌و ارشاد اسلامی سوادکوه برگزار‌شد و  برنامه‌ریزی برای برگزاری همایش خیرین مدرسه‌یار در نماز‌جمعه پل‌سفید برای آینده نزدیک، مورد‌توجه است.

وی با بیان اینکه تقدیر از منتخبین‌قرآنی آموزش‌و پرورش هم در سال‌روز امور تربیتی انجام‌شد، افزود: توسعه رشته‌های فنی‌و حرفه‌ای، بررسی وضعیت مدارس سرخ‌‎کلا و برنامه‌ریزی برای برگزاری مراسم تقدیر از معلمان به عنوان دستور‌کار جلسه شورای آموزش‌و پرورش شهرستان سوادکوه است.

سرپرست آموزش‌و پرورش شهرستان سوادکوه به دستور‌العمل برگزاری مراسم هفته‌معلم اشاره‌ و خاطر‌نشان کرد: سهمیه تعیین‌شده اداره‌کل آموزش‌و پرورش استان مازندران برای معرفی معلمان نمونه شهرستان سوادکوه تعداد 6 معلم با شاخص‌های تعیین‌شده است.

امیری‌نژاد با اشاره به اینکه امسال تجلیل از معلمان به صورت مدرسه‌محور هم انجام می‌شود و پیشنهاد می‌شود تا همه معلمان با دریافت لوح‌تقدیر شهرستانی مورد تجلیل قرار‌گیرند، گفت: سال‌گذشته 70 معلم شامل 40 معلم از زیراب و 30 معلم از پل‌سفید تجلیل‌شدند.

 

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

982 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس