فرماندار سوادکوه: محور سوادکوه تکمیل می‌شود

پرینت

فرماندار سوادکوه از تکمیل‌نهایی محور‌سوادکوه خبر‌داد.

به گزارش سایت خبری‌تحلیلی اخبار‌سوادکوه(سوادکوه‌نیوز) و خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، عبدالجواد توحیدی‌مقدم صبح‌امروز در جلسه شورای آموزش‌و پرورش شهرستان سوادکوه با اشاره به اینکه روح به جسم تمایز‌داد و همین تمایز باعث تفاوت انسان با سایر موجودات‌شد، افزود: اقتصاد مقاومتی نوعی کلان‌نگری و حمایت از کالای ایرانی هم برجسته‌سازی موضوع‌است.

وی با بیان اینکه همکاری مردم باعث‌شد که فرهنگ‌سازی «بستن‌کمربند ایمنی» در جامعه نهادینه‌شود، افزود: حمایت از کالای ایرانی باید تبدیل به فرهنگ‌شود تا شاهد دست‌یابی به اهداف شویم و دست‌یابی به اهداف اقتصاد‌مقاومتی نوعی جراحی اقتصادی است که در دراز‌مدت جواب می‌دهد.

فرماندار سوادکوه، نیروی انسانی ماهر، خوش‌فکر و با‌استعداد را پایه‌و اساس رشد‌و پیشرفت جامعه ذکر‌ و خاطر‌نشان کرد: برای دست‌یابی به اهداف باید تدبیر‌کرد که در برخی‌موارد هم لازم است ریسک‌کنیم.

توحیدی‌مقدم با اشاره به اینکه زندگی در کنار جاده بین‌المللی یا راه‌آهن فواید‌و مشکلاتی را به‌همراه دارد که باید پذیرا‎باشیم، اظهار‎کرد: محور سوادکوه تنها بازگشایی‌شد ولی این پروژه همچنان ادامه‌دارد تا تکمیل‌نهایی‌شود.

رئیس‌شورای اداری شهرستان سوادکوه بابیان لزوم حل مشکلالت مربوط به زیر‌گذر، رو‌گذدر، پل‌هوایی و هدایت آب‌های سطحی در سرخ‌کلا بخش زیراب، گفت: تاکسی‌ها موظف هستند که تا پایان محدوده شهر زیراب در قاسم‌آباد اقدام به انتقال مسافر‌کنند و اگر انجام نمی‌شود، شهرداری و شورای شهر پیگیری کنند.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

982 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس