استفاده از کالای داخلی بهتر‌ین حمایت از اقتصاد مقاومتی است

پرینت
امام جمعه پل‌سفید: استفاده از کالای داخلی بهتر‌ین حمایت از اقتصاد مقاومتی است
امام جمعه پل‌سفید سوادکوه گفت: استفاده از کالای داخلی بهتر‌ین نوع حمایت از اقتصاد مقاومتی است و دشمنان با تبلیغات کالای خارجی خود را با کیفیت‌تر از کالای داخلی معرفی کردند.

به گزارش سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه و خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، حجت‌الاسلام احمد قربانی در خطبه‌های نماز جمعه پل‌سفید سوادکوه با اشاره به سالگرد شهادت شیخ مرتضی انصاری و توجه وی به بیت‌المال، اظهار کرد: دستبرد به بیت‌المال انسان‌ها را بد‌بخت می‌کند.

امام جمعه پل‌سفید سوادکوه با تبریک فرارسیدن روز زن، افزود: افتخار زنان آن است که روز‌شان مصادف با سالروز تولد حضرت فاطمه زهرا(س) به عنوان دختر آخرین فرستاده الهی است.

قربانی با تبریک سال‌نو و بهار طبیعت و لزوم تغییر در زندگی، خاطر‌نشان کرد: استفاده از کالای داخلی بهتر‌ین نوع حمایت از اقتصاد مقاومتی است و دشمنان با تبلیغات خود کالای خارجی را با کیفیت‌تر از کالای داخلی معرفی کردند.

وی به حوادث شیرین و تلخ سال ۱۳۹۵ اشاره کرد و افزود: شکست داعش که آخرین نفس‌های خود را می‌کشد به عنوان بهترین خبر سال ۱۳۹۵ و رحلت آیت هاشمی رفسنجانی، وجود ریز‌گرد‌ها و سیل در برخی از شهر‌ها به‌عنوان اخبار نا‌خوشایند امسال بوده است.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

982 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس