حمله فرهنگی دشمن سبب تضعیف اراده‌ها می‌شود

پرینت
امام جمعه زیراب سوادکوه: حمله فرهنگی دشمن سبب تضعیف اراده‌ها می‌شود
امام جمعه زیراب سوادکوه حمله فرهنگی دشمن را سبب تضعیف اراده‌ها و هدف‌گیری جوانان توصیف کرد.

به گزارش خبرگزاری سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه و فارس از شهرستان سوادکوه، حجت‌الاسلام محمد‌زمان رضایی در خطبه‌های نماز جمعه با اشاره به پایان سال ۱۳۹۵ و آغاز سال ۱۳۹۶، گفت: به فرموده حضرت علی(ع) عمر انسان ارزشمند است و نباید آن را هدر دهیم و خدمت مسؤولان به مردم بهتر‌ین نعمت برای مدیران است.

وی با اشاره به اهمیت دفاع مقدس و ارزش‌های آن در دیدگاه‌های مقام معظم رهبری، افزود: برخی از افراد و جریان‌ها در کشور قصد کم‌رنگ‌کردن دفاع مقدس را دارند.

امام جمعه زیراب سوادکوه افرادی را که تلاش می‌کنند تا دفاع مقدس در جامعه کم‌رنگ شود را مانند کسانی دانست که کتب نفیس یک ملت را نابود و یا ثروت نفت آن کشور را به دریا می‌ریزند.

این مسؤول با اشاره به اینکه اگر ملت ایران ثروت دفاع مقدس را نداشت، قدرت نفس‌کشیدن را از دست می‌داد، خاطر‌نشان کرد: راهیان نور فناوری استفاده از ثروت عظیم دفاع مقدس است.

رضایی با بیان اینکه حرکت نظامی دشمن سبب مستحکم‌شدن ملت می‌شود، گفت: حمله فرهنگی دشمن سبب تضعیف اراده‌ها و هدف‌گیری جوانان می‌شود و دفاع مفهومی مقدس و ارزشی است و فهم حقیقی از دفاع مقدس و التزام به آن سبب امنیت، عدالت و رفاه عمومی می‌شود.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

955 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس