رئیس اداره تبلیغات اسلامی سوادکوه‌: صدا‌و سیما پیشتاز فرهنگ‌سازی برای «خرید‌کالای ایرانی» باشد/انتقاد از برنامه “دور‌همی”

پرینت
رئیس اداره تبلیغات اسلامی  سوادکوه‌ با اشاره به اهمیت اجرای شعار‌سال، صدا‌و سیما را پیشتاز فرهنگ‌سازی برای «خرید‌کالای ایرانی» ذکر‌کرد.

به گزارش سایت خبری تحلیلی اخبار‌سوادکوه(سوادکوه‌نیوز) و خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، حجت الاسلام غلام‌حسین ذاکری‌خطیر صبح امروز در جلسه طرح‌و برنامه قرآنی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان‌های سوادکوه‌و سوادکوه‌شمالی با اشاره به توزیع برگه‌های تبیین شعار‌سال مقام‌معظم‌رهبری در بین فعالان فرهنگی‌و دینی، گفت: اهمیت اقتصاد‌مقاومتی و خرید‌کالای ایرانی باید در جامعه ترویج‌شود.

وی با بیان اینکه تبلیغات اقتصاد‌مقاومتی به عنوان یکی از مهمتر‎ین راهکار‌های کاهش مشکلات معیشتی جامعه در دستور‌کار فعالان فرهنگی قرار‌گیرد، افزود: صدا‌و سیما پیشتاز فرهنگ‌سازی برای «خرید‌کالای ایرانی» باشد.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان‌های سوادکوه‌و سوادکوه‌شمالی با انتقاد از اینکه در برنامه «دور‌همی» شبکه‌تلویزونی نسیم، شاهد تبلیغ خودروی خارجی هستیم که جای تآسف‌دارد و اگر ضبط این برنامه برای سال‌گذشته هم‌بود شعار سال‌گذشته حمایت از اقتصاد‌مقاومتی، تولید‌و اشتغال‌بود، خاطر‌نشان کرد: به جای تبلیغ خودروی 600 میلیونی، می‌توان ده‌ها خودروی داخلی را به عنوان جایزه تعیین‌کرد تا اشتغال‌زایی داخلی‌و حمایت از تولید‌داخلی نشان‌داده‌شود.

ذاکری‌خطیر به برگزاری جلسه با شورای هیأت‌های مذهبی، کانون‌مداحان، مدیران مراکز قرآنی، ائمه‌جمعه، ائمه جماعات ادارات‌و نهاد‌ها و روحانیون مستقر شهرستان سوادکوه برای تبیین‌و بررسی راهکار‌های فرهنگی تعمیق‌اجرایی‌شدن شعار‌سال مقام‌معظم‌رهبری اشاره‌کرد و گفت: «خرید‌کالای ایرانی» در تریبون‌های‌فرهنگی و منابردینی تبلیغ ‌شود.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

982 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس