تقدیر امام‌جمعه پل‌سفید از حضور شهردار‌زیراب در نماز‌جمعه پل‌سفید و توصیه برای حضور شهردار‌پل‌سفید در نماز‌جمعه زیراب

پرینت
خطیب‌جمعه پل‌سفید‌سوادکوه خبر‌داد

وجود جنون‌قدرت در ولیعهد عربستان و باج‌خواهی امریکا

تقدیر امام‌جمعه پل‌سفید از حضور شهردار‌زیراب در نماز‌جمعه پل‌سفید و توصیه برای حضور شهردار‌پل‌سفید در نماز‌جمعه زیراب

خطیب‌جمعه پل‌سفید‌سوادکوه از وجود جنون‌قدرت در ولیعهد عربستان و باج‌خواهی امریکا خبر‌داد.

به گزارش سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه‌نیوز) و خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، حجت‌الاسلام حسن قربانی در خطبه‌های نماز‌جمعه پل‌سفید سوادکوه با اشاره به اینکه عبادت، خدا‌دوستی، خدا‌باوری و خود‌سازی باعث تعالی انسان می‌شود و امور‌فطری است، گفت: حرص، حسد و تکبر موانع خدا‌گرایی در انسان است و انسان را از درون به تباهی می‌رساند.

وی با بیان اینکه تقوا، اخلاص، امید به رجای الهی، راضی‌بودن به قسمت‌الهی، توکل، توسل، مساوات با بندگان‌خدا، تفکر‌و عدالت در زندگی‌اجتماعی و فردی باعث تعالی‌روحی و توجه به خدا می‌شود، افزود: اعتکاف دارای ‌قیمت‌است و مانند ماه‌رمضان فرصتی است تا در زمره متوکلین الهی قرار گیریم.

امام‌جمعه پل‌سفید‌سوادکوه با اشاره به اینکه باید برای حل مشکلات، کمک و نصحیت کرد، خاطر‌نشان کرد: قضات دستور‌سریع بازداشت‌و اجرای حکم ندهند و رجوع به بزرگان فامیل‌های طرفین بدهند که تأکید آموزه‌های دینی و قرآنی هم همین است.

خطیب‌جمعه پل‌سفید‌سوادکوه با اشاره به وجود جنون‌قدرت در ولیعهد عربستان، اظهار‌کرد: جنون‌قدرت در ولیعهد عربستان وجود دارد و امریکا به دنبال باج‌خواهی است و کسی که به انان باج‌بدهدف امریکا با انان مشکلی ندارد و حقوق‌بشر برای آنان مهم نیست.

قربانی با اشاره به اینکه برگزاری کنسرت‌ها، نوعی هجمه‌ و هرج‌و مرج‌فرهنگی است و شهرداری در این مورد متوجه‌باشد به موضوع فلسطین اشاره‌کرد و افزود: امریکا و شورای امنیت می‌گویند که دو‌طرف در فلسطین اشغالی، خویشتن‌‌داری کنند و کسی که اسحله ندارد و مورد هجمه افراد مسلح قرار می‌گیرد چه خویشتن‌داری باقی می‌ماند و حقوق‌بشر بی‌معنا می‌شود.

وی با تقدیر از حضور فرماندار در نماز‌جمعه و وجود روحیه وحدت در وی و حضور شهردار زیراب در نماز‌جمعه پل‌سفید، گفت: به شهردار پل‌سفید هم توصیه کردم در نماز‌جمعه زیراب حضور یابد و هر‌جا اختلاف بود، به‌جایی نرسیدیم وحدت برای سازندگی شهرستان سوادکوه‌، لازم است.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

982 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس