حضور 338 معتکف در مساجد جامع شهرستان‌های سوادکوه‌ و سوادکوه‌شمالی

پرینت
معاون فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی سوادکوه‌ خبر‌ داد
حضور 338 معتکف در مساجد جامع شهرستان‌های سوادکوه‌ و سوادکوه‌شمالی
معاون فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی سوادکوه‌ از حضور 338 معتکف در مساجد جامع شهرستان‌های سوادکوه‌ و سوادکوه‌شمالی خبر‌ داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، داوود عزتی عصر امروز در بازدید از مراسم‌های اعتکاف شهرستان‌های سوادکوه‌ و سوادکوه‌شمالی، گفت: اعتکاف فرصت کم‌نظیری برای تعالی روحی و نزدیکی به خداست.

وی با بیان اینکه برنامه‌ریزی برای برگزاری و ساماندهی اعتکاف با مسؤولیت اداره تبلیغات اسلامی و با همکاری ستاد اعتکاف شهرستانی انجام می‌شود، افزود: همراهی و همکاری اعضای ستاد اعتکاف در شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی مناسب‌بود و فعالیت‌های فرهنگی مختلفی را هم برای این مراسم‌ها برنامه‌ریزی کردیم.

معاون فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان‌های سوادکوه‌و سوادکوه‌شمالی، خاطر‌نشان کرد: سخنرانی اساتید برجسته استانی، برگزاری طرح «با قرآن در زلال‌اعتکاف» و مسابقات دینی و فرهنگی بخشی از برنامه‌ مراسم‌های اعتکاف سوادکوه‌و سوادکوه‌شمالی است.

عزتی از حضور 338 معتکف در مساجد جامع شهرستان‌های سوادکوه‌و سوادکوه‌شمالی خبر‌ داد و اظهار‌ کرد: 338 نفر شامل 112 مرد و 226 زن و 9 روحانی در مراسم‌های اعتکاف شهرستان‌های سوادکوه‌و سوادکوه‌شمالی حضور‌ دارند.

وی از برگزاری مراسم‌های اعتکاف در 9 مسجد شهرستان‌های سوادکوه‌و سوادکوه‌شمالی خبر‌ داد و گفت: 5 مسجد شهری با 200 معتکف و 4 مسجد روستایی با 138 معتکف در شهرستان‌های سوادکوه‌ و سوادکوه‌شمالی فعال‌ بودند.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

982 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس