پایش‌ و بازرسی توزیع اقلام پر‌مصرف‌ خانوار‌ها در سوادکوه

پرینت
مدیر جهاد‌ کشاورزی سوادکوه خبر‌ داد
پایش‌ و بازرسی توزیع اقلام پر‌مصرف‌ خانوار‌ها در سوادکوه
مدیر جهاد‌ کشاورزی سوادکوه از پایش‌ و بازرسی توزیع اقلام پر‌مصرف‌ و اساسی خانوار‌های سوادکوه در فروشگاه‌های تعیین‌ شده این شهرستان خبر داد.

محمد اسماعیلی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان سوادکوه با اشاره به اینکه تنظیم بازار با توزیع اقلام پر‌مصرف و اساسی خانوار از نیمه‌های اسفند‌ماه برنامه‌ریزی‌شد، گفت: تنظیم بازار با توزیع اقلام پر‌مصرف و اساسی خانوار تا پایان تعطیلات نوروزی سال 1397 انجام می‌شود.

وی با بیان اینکه تعطیلات نوروزی به عنوان ایامی با بیشتر‌ین مصرف برخی از کالا‌های اساسی است، افزود: تضمین امنیت‌روانی خانوار‌ها در ایامی با بیشتر‌ین مصرف به عنوان یکی از دلایل اساسی توزیع اقلام پر‌مصرف و اساسی خانوار، مطرح‌است.

مدیر جهاد‌ کشاورزی سوادکوه از توزیع ١١ هزار و ۵۵٠ کیلوگرم از اقلام پر‌مصرف و اساسی بین خانوار‌های سوادکوه خبر‌ داد و خاطر‌نشان کرد: اقلام پر‌مصرف و اساسی خانوار‌های سوادکوه شامل هزار کیلوگرم تخم‌مرغ، یک‌هزار و ۵٠٠ کیلوگرم مرغ‌منجمد، ٣ هزار و ٣۵٠ کیلوگرم گوشت‌قرمز و ٩۵٠ کیلوگرم سیب بود که با قیمت مصوب دولتی در 6 فروشگاه شهرستان سوادکوه توزیع‌ شد.

این مسؤول از پایش‌ و بازرسی توزیع اقلام پر‌مصرف‌ و اساسی خانوار‌های سوادکوه در فروشگاه‌های تعیین‌ شده خبر‌ داد و اظهار‌‎کرد: توزیع اقلام در سطح شهرستان توسط اکیپ‌های بازرسی با‌ عضویت کارشناسان جهاد‌ کشاورزی، صنعت، معدن و تجارت و تعزیرات حکومتی به منظور عرضه عادلانه و صحیح، مورد پایش و بازرسی قرار‌ می‌گیرد.

اسماعیلی گفت: اقلام پر‌مصرف و اساسی خانوار‌های سوادکوه تا پایان تعطیلات نوروزی به‌صورت مستمر در سطح شهرستان توزیع می‌شود تا مردم و مسافران با مشکل تأمین کالاهای اساسی مواجه نشوند.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

981 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس