خطبه های نماز جمعه سوادکوه در دهمین روز فروردین 1397

پرینت
خطیب‌جمعه زیراب‌سوادکوه:

جلوگیری از صدور انقلاب استکبار‌ستیز ایران اسلامی از دلایل ایران‌هراسی توسط رئیس‌جمهور امریکا است

امام‌جمعه پل‌سفید سوادکوه:

دشمنان فکر ضربه‌زنی به ملت ایران را باید به گور ببرند

خطیب‌جمعه زیراب‌سوادکوه، گفت: جلوگیری از صدور انقلاب استکبار‌ستیز ایران اسلامی از دلایل ایران‌هراسی توسط رئیس‌جمهور امریکا است.

به گزارش سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه‌نیوز) و خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، حجت‌الاسلام محمد‌زمان رضایی در خطبه‌های نماز جمعه زیراب‌سوادکوه با اشاره به اینکه امر‌به معروف و نهی‌از منکر به عنوان یکی از وظایف مهم مسؤولان در نظام‌اسلامی مطرح‌است، گفت: در آموزه‌های دینی و قرآنی بر دوست‌داشتن معروف و بیزاری از منکر توسط اولیای الهی و بندگان صالح‌خدا اشاره‌شد و اخلاق‌نیک، همکاری اجتماعی، ورزش، رعایت عادت‌ها و آداب‌پسندیده از شاخص‌های معروف‌است.

وی با بیان اینکه دشمنان انقلاب‌اسلامی نمی‌توانند با دشنام به ایران، مشکلات خود و رژیم‌صهیونیستی را حل‌کنند، افزود: پشتیبانی نظام استکباری از تروریست‌ها و پادشاه آنها در عربستان‌سعودی قادر‌نیست جلوی اقتدار بیش‌از پیش را بگیرد و بمب‌هایی که بر‌سر مردم بیگناه ریخته می‌شود توسط کشور‌های استکباری و نه کشور‌های جهان‌سوم، تولید می‌شود که ادعای حقوق‌بشری هم دارند.

امام‌جمعه زیراب‌سوادکوه با اشاره به اینکه امروز جناح‌ها و جریان‌های داخلی باید با توافق‌جمعی، نا‌امیدی را از زراد‌خانه‌های سیاسی خود حذف‌کنند و با همکاری، همدلی و احترام به سلایق و مطالبات قانونی، مشکلات کشور را حل‌کنند.

رضایی به دلایل ایران‌هراسی توسط «ترامپ» اشاره‌‌و اظهار‌کرد: امریکا با همه ابهت پوشالی خود حاضر‌نیست به‌تنهایی با جمهوری اسلامی ایران، مقابله‌کند و به‌دنبال متحد برای خود‌است و از طرف‌دیگر خالی‌کردن جیب عرب‌ها برای فروش اسلحه، در‌امان نگه‌داشتن رژیم‌صهیونیستی، ایجاد جنگ‌و کشتار در بین امت‌اسلامی، جلوگیری از صدور انقلاب استکبار‌ستیز ایران اسلامی و نجات اقتصاد مقروض امریکا از دلایل ایران‌هراسی توسط رئیس‌جمهور امریکا است.

خطیب‌جمعه زیراب‌سوادکوه گفت: ترامپ‌ها، بولتون‌ها، نتانیانهو‌ها، بن‌سلمان‌ها و رسانه‌های جیره‌خوار و ماهواره‌های آنها به دنبال منزوی‌کردن ایران هستند ولی ضریب امنیتی کشور ما از خیلی از کشور‌های جهان بالا‌تر است.

/////////////////////////////////////////////////////////

امام‌جمعه پل‌سفید سوادکوه:

دشمنان فکر ضربه‌زنی به ملت ایران را باید به گور ببرند

امام‌جمعه پل‌سفید سوادکوه، گفت: دشمنان فکر ضربه‌زنی به ملت ایران را باید به گور ببرند

 

به گزارش سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه‌نیوز) و خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، حجت‌الاسلام حسن قربانی در خطبه‌های نماز‌جمعه پل‌سفید سوادکوه با اشاره به اینکه ماه‌های رمضان و شعبان برای خدایی‌شدن روح، تلاش کنیم، اظهار‌کرد: ذکر در فارسی به معنای یاد‌کردن است و علامه مجلسی ذکر و یاد خدا، دارای اقسام مختلف‌است که یاد‌خدا در هنگام معصیت، یاد‌خدا در هنگام طاعت، یاد‌خدا در هنگام رفاه و نعمت، یاد‌خدا در هنگام بلا، یاد‌خدا در صفات‌الهی، دین خدا، محبت اهل بیت‌(ع)، معانی قرآنی، امور‌آخرت و امور اخلاقی و یاد‌خدا در زبان‌است.

وی با بیان اینکه «غنا» حرام است و دانشمندان در مضرات موسیقی کتاب نوشتند و نباید انجام‌شود و باید از خدا ترسید، افزود: تقوا باعث نجات، حفظ نوامیس و سعادت است و امام‌علی(ع) در کعبه به‌دنیا آمد و در کتب‌مختلف اسلامی ذکر‌شد و «امیر‌المؤمنین» منصبی خدایی است که حضرت‌محمد(ص) به امام‌علی(ع) داد و نباید برای فرد‌دیگری استفاده شود و ائمه هم اجازه‌ندادند که آنها را «امیر‌المؤمنین» بنامند و حضرت محمد(ص)، حضرت‌علی(ع)، حضرت‌فاطمه(س)، حضرت امام‌حسن(ع) و حضرت امام‌حسین(ع) اصل اسلام هستند و از کسانی که می‌پرسند که شیعه از چه‌زمانی به‌وجود‌آمد باید پرسید که مذهب دیگر چه زمانی به‌وجود‌آمد و از فرد سالم پرسیده‌نمی‌شود که از چه زمانی سالم‌بود بلکه از فرد مریض پرسیده‌می‌شود از چه زمانی مریض‌شد.

امام‌جمعه پل‌سفید سوادکوه با اشاره به اینکه با یکپارچکی، برای کاهش مشکلات کشور و حمایت از کالای داخلی و برای تقویت اقتصاد کشور تلاش‌کنیم، خاطر‌نشان کرد: حضرت‌زینب(س) عقیله‌بنی‌هاشم است و عاقل، عقیله و عقیل‌داریم و «ه» مبالغه است و امام‌حسین(ع) و حضرت زینب(س) عقیله بنی‌هاشم هستند و عقل در آنان دارای تقدم‌و تأخر نیست.

وی با بیان اینکه در اعتکاف از غیر‌خدا دوری کنیم و از درون به‌خدا نزدیک شویم، افزود: کشف‌مشروب‌های الکلی زیاد بود و این موضوع برای کشور ما که شهید داد، عیب است و 110 بیماری درباره الکل به عنوان آب‌جهنمی، کشف‌شد ولی توسط رسانه‌های استعمار تبلیغ می‌شود.

خطیب‌جمعه پل‌سفید، گفت: ملت ایران ید‌واحد و کهن و یکپارچه هستند و انقلاب و شهدا را دوست دارند و دشمنان فکر ضربه‌زنی به ملت ایران را باید به گور ببرند و لج‌بازی امریکا به‌دلیل قدرت ایران اسلامی است و امسال، سال اتحاد، ترقی و یک‌پارچکی ایران اسلامی باشد.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

982 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس