11 فروردین‌ماه انجام می‌شود؛ اجرای‌ زنده گروه‌ موسیقی «وارش» در سوادکوه

پرینت
معاون اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان‌های سوادکوه‌و سوادکوه‌شمالی گفت: اجرای‌ زنده گروه‌ موسیقی «وارش»، روز 11 فروردین‌ماه در سوادکوه برگزار می‌شود.

مهدی یزدانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان سوادکوه با اشاره به اجرای‌زنده گروه‌ موسیقی وارش در سوادکوه، گفت: شرکت فرهنگی ‌و هنری نسیم‌ مهر‌آوا و اداره فرهنگ‌ و ارشاد اسلامی شهرستان‌های سوادکوه‌  و سوادکوه‌شمالی اقدام به‌ برنامه‌ریزی برای اجرای‌ زنده ‌موسیقی در سوادکوه می‌کنند.

وی با بیان اینکه گروه موسیقی وارش به سرپرستی‌ و اجرای اکبر رستگار در سوادکوه و در دو قسمت به اجرای برنامه می‌پردازند، افزود: اجرای‌زنده گروه‌ موسیقی وارش در روز شنبه 11 فروردین‌ ماه 1397 است.

معاون اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان‌های سوادکوه‌و سوادکوه‌شمالی، خاطر‌نشان کرد: اجرای‌ زنده گروه‌موسیقی وارش در 2 قسمت و در ساعات 18 و 21 و در مجتمع‌فرهنگی‌و هنری غدیر شهر‌ پل‌سفید برگزار می‌شود.

یزدانی  به گزینه‌های تهیه بلیط برای حضور در اجرای زنده موسیقی در سوادکوه اشاره‌کرد و گفت: مراجعه به سایت www.iranejra.com و یا در 10 مرکز فروش بلیط در شهر‌های بابل، قائم‌شهر، ساری، شیر‌گاه، زیراب و پل‌سفید برای تهیه بلیط اجرای‌ زنده گروه‌ موسیقی وارش در‌ نظر گرفته‌ شده است.

اشتراک گذاری

برچسب :

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

981 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس