افزایش حجم‌ترافیک امسال محور‌سوادکوه نسبت به سال‌گذشته//ورود و خروج 47309 خودرو در 24 ساعت‌گذشته در محور‌سوادکوه

پرینت
رئیس‌پلیس راهور سوادکوه خبر‌داد:افزایش حجم‌ترافیک امسال محور‌سوادکوه نسبت به سال‌گذشته//ورود و خروج 47309 خودرو در 24 ساعت‌گذشته در محور‌سوادکوه

رئیس‌پلیس راهور سوادکوه با اشاره به افزایش حجم‌ترافیک امسال محور‌سوادکوه نسبت به سال‌گذشته از ورود و خروج 47309 خودرو در 24 ساعت‌گذشته در محور‌سوادکوه خبر‌داد.

محمد صادقی در گفت‌و گو با خبرنگار سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه‌نیوز) و خبرگزاری فارس در شهرستان سوادکوه با اشاره به اینکه در ترافیک موج‌اول برای قبل از تحویل سال و موج‌دوم سفر نوروزی که بعد از پایان تعطیلات 4 روز اول سال‌جدید بود شاهد ورودی‌و خروجی ده‌ها هزار خودرو بودیم، گفت: در 24 ساعت دیروز شاهد ورود و خروج 47 هزار‌و 309 خودرو بودیم که 24 هزار‌و 744 خودرو ورودی و 22 هزار‌و 565 خودروی خارجی بودند.

وی با بیان اینکه تعداد خودرو‌های ورودی و خروجی نسبت به گذشته، نزدگ‌تر‌شد، افزود: 2 گلوگاه ترافیکی در میدا‌ن‌شهر زیراب و پل‌درون‌شهری پل‌سفید وجود‌دارد که شاهد ترافیک‌های نیمه‌سنگین ولی روان در روز‌های گذشته بودیم.

رئیس‌پلیس راهور سوادکوه با اشاره به اینکه در شب‌گذشته 3 بار شاهد یک‌طرفه‌شدن در پل‎سفید بودیم تا شاهد تخلیه ترافیک‌باشیم، خاطر‌نشان کرد: حدود 25 دقیقه شاهد یک‌طرفه‌شدن محور‎بودیم تا ترافیک را تخلیه‌کنیم و کم‌یودن عرض میدان شهر زیراب هم باعث‌شد تا برای مدیریت ترافیک در میدان‌شهر زیراب، گردش در میدان را حذف‌کردیم و در شهر پل‌سفید هم ترافیک به جاده‌های دیگر هدایت‌شد.

صادقی با اشاره به اینکه حجم‌ترافیک امسال محور‌سوادکوه نسبت به سال‌گذشته بیشتر است و شب‌گذشته شاهد بیشتر‌ین ترافیک بعد از سال‌جدید در محور‌سوادکوه بودیم، گفت: مسافران و رانندگان در مدیریت‌زمان سفر خود برنامه‌ریزی کنند تا حرکت خود را در ساعات پایانی تعطیلات تنظیم‌نکنند.

اشتراک گذاری

برچسب :

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

982 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس