رئیس ستاد تسهیلات سفر شهرستان سوادکوه خبر‌ داد؛ بازدید 200 هزار نفر از مناطق گردشگری سوادکوه در 6 روز اول سال 1397

پرینت
رئیس ستاد تسهیلات سفر سوادکوه از بازدید 200 هزار نفر از مناطق گردشگری این شهرستان خبر داد.

عبدالجواد توحیدی‌مقدم در حاشیه بازدید از نوروز‎گاه سوادکوه در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان سوادکوه، با اشاره به حضور گردشگران در شهرستان، گفت: با توجه به وجود 700 اثر و جاذبه طبیعی و تاریخی در شهرستان سوادکوه شاهد‌ حضور قابل‌ توجه گردشگران و مسافران در سوادکوه هستیم.

وی با بیان اینکه تعریض محور سوادکوه در گلوگاه‌هایی که در سال‌های گذشته موجب ترافیک سنگین و قفل‌شده را در این محور ایجاد می‌کرد نیز در حضور گردشگران در سوادکوه مؤثر‌ بود، افزود: از استاندار و مدیران ملی، استانی‌ و نمایندگان مجلس‌ شورای اسلامی که برای تعریض محور‌ سوادکوه تلاش‌کردند تشکر می‌کنم و ترافیک در میدان‌ زیراب و پل درون‌شهری پل‌سفید هم در ساعات اوج‌ ترافیک به صورت نیمه سنگین‌ و روان انجام می‌شود.

رئیس ستاد تسهیلات سفر شهرستان سوادکوه از اسکان 70 هزار‌ نفر برای 6 روز اول سال‌جدید در نقاطی که برای اسکان در نظر‌ گرفته‌ شد، خبر‌ داد و خاطر‌نشان کرد: 70 هزار‌نفر در زائر‌سرا‌ها، مناطق گردشگری، بوم‌گردی و خانه‌مسافر‌های سوادکوه اسکان پیدا‌کردند.

این مسؤول به‌وجود 60 خانه‌مسافر مجاز در شهرستان سوادکوه با ظرفیت حدود 600 نفر اشاره و اظ هار‌کرد: 70 هزار‌ نفر از نمایشگاه‌و فروشگاه نوروز‌گاه سوادکوه بازدید و حدود 50 میلیون‌تومان از محصولات بومی شهرستان خریداری کردند.

توحیدی‌مقدم از بازدید حدود 200 هزار نفر از مناطق گردشگری شهرستان سوادکوه در 6 روز اول نو‌روز امسال خبر‌ داد و افزود: شهر آلاشت، پارک‌جوارم، امام‌زاده عبدالحق‌ و دریاچه شورمست از مناطقی بودند که بیشترین بازدید از آن انجام‌شد.

وی گفت: افزایش اسکان نوروزی در شهرستان سوادکوه، نسبت به سال‌گذشته حدود ١٢درصد بود.

اشتراک گذاری

برچسب :

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

982 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس