مدیر امور آبفای سوادکوه: 85 درصد مشترکان آب در شهرستان سوادکوه مخزن‌ ذخیره آب ندارند

پرینت
مدیر امور آبفای سوادکوه: 85 درصد مشترکان آب در شهرستان سوادکوه مخزن‌ ذخیره آب ندارند
مدیر امور آب‌ و فاضلاب شهری سوادکوه از عدم دارا‌بودن مخزن‌ذخیره آب توسط 85 درصد مشترکان آب در این شهرستان خبر‌ داد.

محمد‌رضا اسماعیلی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان سوادکوه با اشاره به قطعی آب در روزهای 29 اسفند‌ماه 1396 و اولین روز فروردین 1397 در شهرستان سوادکوه، گفت: مصرف‌زیاد آب، دلیل قطعی آب در روز 29 اسفند‌ماه 1396 در شهرستان سوادکوه بود که شکستگی لوله در خیابان 17‌ شهریور زیراب هم باعث قطعی‌آب برای چند‌ ساعت صبح اولین‌ روز فروردین در شهر زیراب شد.

وی با بیان اینکه امسال تا 29 اسفند‌ماه 1396 مشکل خاصی در تأمین و توزیع‌آب نداشتیم، افزود: بسیاری از شهر‌های دیگر با مشکل تأمین و توزیع‌ آب از ابتدای اسفند‌ماه سال‌گذشته مواجه بودند و از ساعت حدود 11 روز 29 اسفندماه تا زمان تحویل سال‌ نو با مشکل مواجه‌ شدیم.

مدیر امور آب‌ و فاضلاب شهری سوادکوه با بیان اینکه میانگین مصرف‌ روزانه آب در شهر زیراب حدود 85 متر‌بر ثانیه است که تا 110 لیتر‌بر ثانیه هم استفاده‌ شد، خاطر‌نشان کرد: میانگین مصرف‌ روزانه آب در شهر پل‌سفید حدود 35 متر‌بر ثانیه است که تا 45 لیتر‌بر ثانیه هم استفاده‌ شد.

اسماعیلی گفت: 85 درصد مشترکان آب در شهرستان سوادکوه مخزن‌ ذخیره آب ندارند و برنامه‌ریزی برای تهیه یک مخزن‌آب حداقل 2 هزار‌ لیتری در دستور‌ کار مشترکان قرار‌ گیرد.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

982 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس