فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سوادکوه شمالی: راهیان نور تمرین ایستادگی و مقابله با زورگویی دشمنان است

پرینت
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سوادکوه شمالی: راهیان نور تمرین ایستادگی و مقابله با زورگویی دشمنان است
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سوادکوه شمالی گفت: شهدای مدافع حرم محصول کاروان‌های راهیان نور بودند و در این سفرها با زورگویی دشمنان مقابله و ایستادگی را در مقابل مستکبران تمرین می‌کنیم.

سیدمصطفی موسوی‌نژاد امروز در گفت‌وگو با خبرنگار اعزامی خبرگزاری فارس استان مازندران به راهیان نور و سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه‌نیوز) و در منطقه عملیاتی اروند، اظهار کرد: سه کاروان بسیج محلات از ناحیه مقاومت بسیج سوادکوه و سوادکوه شمالی در ایام پایانی سال به راهیان نور جنوب کشور اعزام شدند.

وی با بیان اینکه برگزاری چنین سفرهایی لبیک به منویات مقام معظم رهبری در خصوص راهیان نور است، افزود: در سفرهای راهیان نور میل به جهاد و شهادت در بین جوانان و نوجوانان تقویت می‌شود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سوادکوه شمالی با بیان اینکه در راهیان نور با زورگویی دشمنان مقابله و ایستادگی را در مقابل مستکبران تمرین می‌کنیم، تصریح کرد: در این سفرها قدرت، اعتقاد و باوری که جوانان نسل سوم و چهارم پیدا کردند در برابر دشمنان به رخ جهانیان می‌کشانیم.

موسوی‌نژاد با بیان اینکه کاروان‌های راهیان نور حلقه وصل و نقطه جوش فداکاری‌های بین نسل‌های اول و دوم با نسل سوم و چهارم کشور است، خاطرنشان کرد: شهدای مدافع حرم محصول کاروان‌های راهیان نور بودند که در این سفرها از خداوند طلب شهادت کردند.

وی گفت: امروزه شاهد آثار و برکات راهیان نور در کشور هستیم که لازم است بیشتر از گذشته به برپایی این سفرها توجه شود.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

982 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس