رئیس جمعیت هلال‌احمر سوادکوه خبر‌داد؛ حضور ۱۸۰ نفر از نجات‌گران هلال‌احمر سوادکوه در طرح‌ملی امداد‌و نجات نوروزی

پرینت
رئیس جمعیت هلال‌احمر  سوادکوه خبر‌داد؛ حضور ۱۸۰ نفر از نجات‌گران هلال‌احمر سوادکوه در طرح‌ملی امداد‌و نجات نوروزی

رئیس جمعیت هلال‌احمر  سوادکوه از حضور ۱۸۰ نفر از نجات‌گران هلال‌احمر به صورت داوطلبانه در طرح‌ملی امداد‌و نجات نوروزی خبر‌داد.

وحید متانی در گفت‎و گو با خبرنگار سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه‌نیوز) و خبرگزاری فارس در شهرستان سوادکوه با اشاره به آغاز طرح‌ملی امداد‌و نجات نوروزی 1397 جمعیت هلال‌احمر شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی، گفت: طرح‌ملی امداد‌و نجات نوروزی 1397 جمعیت هلال‌احمر شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی از ۲۵ اسفند 1396 تا ۱۵ فروردین 1397 اجرایی می‌شود.

وی با بیان اینکه شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی در ایام‌نوروز میزبان میلیون‌ها مسافر است، افزود: توان عملیاتی شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی برای خدمت‌رسانی به مسافران و مهمانان نوروزی در کمترین زمان و با بهترین کیفیت بکارگیری می‌شود.

رئیس جمعیت هلال‌احمر شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی به آمادگی کامل پایگاه‌های جمعیت هلال احمر در محور سوادکوه خبر‌داد و خاطر‌نشان کرد: پایگاه‌های جمعیت هلال‌احمر شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی در گََدوک، دوگَل، اَرفع‌ده، جوارم و شیر‌گاه در ایام نوروز برای خدمات‌رسانی به مسافران در آمادگی قرار‌دارند.

متانی، اظهار‌کرد: یک‌گشت موتوری سیار، چهار خودروی‌آمبولانس، دو خودروی ست‌نجات، یک‌دستگاه موتور‌سیکلت ودو خودروی تویوتا برای پشتیبانی فعالیت‌های نوروزی هلال‌احمر در نظر‌گرفته‌شد.

وی با اشاره به اینکه ۲ پست ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی در پلیس‌راه آزادمهر و شیر‌گاه در‌نظر گرفته‌شد و شروع این طرح از ۲۸ اسفند‌ماه 1396 است در این پست‌ها، چادرهای نماز، ایستگاه سلامت، فضای دوستدار کودک وجود‌دارد.

رئیس جمعیت هلال‌احمر شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی از حضور ۱۸۰ نفر از نجات‌گران هلال‌احمر به صورت داوطلبانه در طرح‌ملی امداد‌و نجات نوروزی در شهرستان خبر‌داد و گفت: سفر ایمن و شاد آرزوی تلاشگران جمعیت هلال‌احمر شهرستان سوادکوه برای مسافران محور سوادکوه است.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

982 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس