با برگزاری انتخابات صورت گرفت؛ تعیین هیأت مدیره مجمع خیران قرآنی سوادکوه‌شمالی

پرینت

هیأت مدیره مجمع خیران قرآنی سوادکوه‌شمالی با برگزاری انتخابات مشخص شدند.

به گزارش سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه‌نیوز) و خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه‌شمالی، هیأت مدیره مجمع خیران قرآنی سوادکوه‌شمالی با برگزاری انتخابات مشخص شدند.

جعفر واثقی مدیرعامل مجمع خیران قرآن مازندران پیش از ظهر امروز در مراسم تشکیل مجمع‌خیران قرآنی شهرستان سوادکوه‌ شمالی با اشاره به سخنان امام‌راحل درباره مدرسه‌سازی با ارقام‌اندک، گفت: استفاده از توانمندی فعالان حوزه‌های مختلف قرآنی به‌عنوان همیاران قرآن در دستور کار ما قرار‌دارد و با کمک‌های کوچک خیران قرآنی می توان کارهای بزرگی انجام داد.

وی با بیان اینکه اعتمادسازی مردم در اولویت ما قرار‌ دارد و جلب اعتماد، نظرخواهی و حمایت آنان باعث همکاری همه جانبه را فراهم می کند، افزود: قرآن عالی‌ترین فعالیت برای تربیت افراد متعالی است و چشم‌انداز قرآنی به زندگی سعادتمند رهنمون می کند و انس با قرآن به معنی عمل به آن است و ما محتاج آموزه‌های قرآنی در زندگی هستیم.

مدیرعامل مجمع خیران قرآن مازندران با بیان اینکه مجمع خیران قرآنی استان یک سازمان غیردولتی، غیر انتفاعی، مردم نهاد و خیریه است و از اسفندماه 1395 با انگیزه توسعه فعالیت‌های قرآنی ایجاد‌شد، خاطرنشان‌کرد: معرفی قرآن به عنوان عالی‌تر‌ین هدایت‌گر جامعه بر تربیت انسان متعالی، تغییر زندگی جامعه در جهت سبک زندگی قرآنی به‌عنوان چشم انداز فعالیت مورد توجه است و پرداخت نقدی به شماره حساب مجمع، کمک‌های غیر‌نقدی شامل اهدا زمین، ساختمان و تجهیزات موردنیاز، طرح قلک مجمع خیرین و ارایه برنامه‌های فرهنگی، هنری و اقتصادی درآمدزا برای ترویج فرهنگ قرآنی از طریق سامانه مجمع موردنظر است.

*وجود مجامع خیران قرآنی در سوادکوه و سوادکوه‌شمالی

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی با اشاره به اینکه مجمع خیران قرآنی شهرستان سوادکوه، امسال تشکیل‌ شد و هم‌اکنون شاهد تشکیل این مجمع پر‌برکت در شهرستان سوادکوه‌شمالی هستیم، گفت: مجمع خیران قرآنی با هدف تعمیق فعالیت‌های قرآنی و استفاده از توانمندی‌های شهرستانی برای توسعه و تقویت برنامه‌های قرآنی اجرایی می‌شود.

ذاکری‌خطیر با اشاره به اهمیت مشارکت مردمی در تقویت فعالیت های قرآنی، افزود: استفاده از توان افراد توانمند و دارای وجهه اجتماعی در راستای تقویت فعالیت های قرآنی انجام شد و هیأت‌امنای مجمع خیرین قرآنی با عضویت 19 نفر تشکیل می‌شود و 7 عضو اصلی هیئت مدیره و یک بازرس دارد.

وی با بیان اینکه دشمنان در حال فعالیت گسترده علیه ارزش‌ها و اصول دینی و انقلابی ما هستند، افزود: برگزاری برنامه و محافل قرآنی باعث آرامش و بهره‌مندی از معنویت در مسیر زندگی می‌شود.

این مسؤول  فعالیت‌های قرآنی را عاملی برای کاهش آسیب‌های اجتماعی ذکر‌ و خاطر‌نشان کرد: برخی از طرح‌‎های پایه‌ای ما برای تقویت قرآنی با برگزاری جلسات مشترک با ادارات و نهاد‌ها اجرایی می‌شود.

ذاکری‌خطیر گفت: توانمندی‌های مختلف در شهرستان وجود دارد که باید آستین‌ها را بالا‌زد و توانمندی‌های بالقوه را به بالفعل تبدیل‌‌کرد.

*تشکیل مجمع خیران قرآنی سوادکوه‌شمالی

به گزارش فارس، مجمع خیران قرآنی سوادکوه‌شمالی با حضور رئیس اداره تبلیغات اسلامی سوادکوه و سوادکوه‌شمالی و مدعوین در دفتر امام جمعه برگزار شد.

انتخابات تعیین هیأت مدیره مجمع خیرین قرآنی سوادکوه‌شمالی با حضور مدعوین بر‌اساس اساسنامه برگزار‌ شد و محمد سیاوشی، مهرداد احدی، مجید عباسی، یدالله پیاب، علیرضا محمودی، شیرزاد نبوی، عیسی خان گلی، مراد معلمی و فرشته نوری به عنوان اعضای هیأت‌مدیره و یار‌علی درزی و مجتبی ابراهیمی به عنوان بازرسان مجمع خیرین قرآنی شهرستان سوادکوه‌شمالی با رأی هیأت‌امنای این مجمع انتخاب‌شدند.

اشتراک گذاری

برچسب :

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

982 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس