امام جمعه زیراب: خبرنگاران ظرفیت ‌مناسبی برای توسعه حق دارند/قلم قدرتمند‌تر از بمب اتم است

پرینت
امام جمعه زیراب: خبرنگاران ظرفیت ‌مناسبی برای توسعه حق دارند/قلم قدرتمند‌تر از بمب اتم است

امام جمعه زیراب با اشاره به اهمیت فعالیت‌رسانه‌ها، گفت: خبرنگاران ظرفیت ‌مناسبی برای توسعه حق دارند.

به گزارش سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه‌نیوز) و خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، حجت الاسلام محمد‌زمان رضایی صبح امروز در همایش فصلی خبرنگاران خبرگزاری فارس استان مازندران در سوادکوه با زنده نگهداشتن یاد و خاطر شادروان جابر معافی سرپرست فقید خبرگزاری فارس مازندران، اظهار‌کرد: رسانه‌ها نقش اثر گذاری در تبیین ارزش‌های انقلاب اسلامی ایران دارند.

وی با اعلام اینکه خدمات ارزنده خبرنگاران فارس در استان به خوبی لمس می‌شود، تصریح کرد: در طول تاریخ بهتر‌ین، والاتر‌ین و ارزشمندتر‌ین بندگان نزد خداوند، پیام‌آوران خدا بودند.

امام جمعه زیراب خاطر نشان کرد: پیامبران با تلاش زیاد کسوت پیام آوری را به خوبی انجام دادند.

خطیب‌جمعه زیراب با اعلام اینکه قلم، توانمندتر از بمب اتم است، گفت: بمب اتم 2 بار توسط توسط استکبار در ژاپن استفاده شد، ولی بهره‌برداری از ظرفیت قلم در راستای ایجاد رعب و وحشت توسط نظام استکباری استفاده‌شد.

وی با اعلام اینکه رسانه کفر با استفاده از ظرفیت رسانه در حال پیشبرد اهداف‌خویش است، گفت: رسانه‌های ما هم باید از این ظرفیت برای پیشبرد اهداف انقلاب‌اسلامی استفاده کنند.

وی با اعلام اینکه در حوزه رسانه‌ باید تلاش کنیم که قابلیت‌های ما در دنیا به خوبی تبیین‌شود، گفت: با پیروزی انقلاب اسلامی این قدرت باید افزایش پیدا کند.

امام جمعه زیراب با اعلام اینکه انقلاب اسلامی ایران در برابر تمامیت‌خواهی جهانیان ایتسادگی کرد،افزود: انقلاب ما فرهنگی و نشأت‌گرفته از اسلام است و حرف‌های انسان‌های مظلوم را می‌گوید و انقلاب اسلامی سطح قدرت ما را افزایش داد و کشورهای بزرگی تلاش دارند که اجازه ندهند منویات کشور ما به دیگر نقاط جهان انعکاس داده شود.

رضایی با اعلام اینکه بالندگی و زنده‌بودن یک جامعه به رسانه‌های آن است، گفت: با پیشرفت‌علم، خبرنگاران ظرفیت بسیار‌مناسبی برای توسعه حق دارند و باید از این ظرفیت به خوبی استفاده کرد.

امام جمعه زیراب، خاطر‌نشان کرد: خبرنگاران با مطالعات و اطلاعات در برابر دشمنان نظام مقابله کنند و با از خودگذشتگی، تلاش و ایثار در این میدان فعالیت‌کنند.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

982 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس